Mezo zostanie tatą! Radosną nowiną podzielił się na Instagramie

Zuzanna Morska 17.07.2019
Mezo
Fotografia: Lukasz Kalinowski/East News

Polski raper i jego ukochana już niebawem zostaną rodzicami! Mezo zamieścił w sieci romantyczne zdjęcie i pochwalił się nowiną.

Mezo to jeden z najbardziej znanych polskich raperów. Jacek Mejer, bo tak naprawdę nazywa się muzyk, jest autorem wielu hitów, których do dzisiaj słuchają Polacy. Ostatnio jednak o artyście było bardzo cicho. Wszystko dlatego, że skupił się na życiu prywatnym!

Teraz raper powraca do nas z radosną nowiną. Okazuje się, że już niedługo zostanie tatą!

Mezo zostanie ojcem

Mezo zamieścił w sieci romantyczne zdjęcie, na którym pozuje z żoną. Zakochani stoją na tle zachodzącego słońca. Fotografię opatrzył podpisem: "Będziemy mieli dzidziusia!".

Wygląda na to, że Mezo już niebawem zostanie tatą po raz drugi. Wraz z żoną Weroniką Radzimowską-Mejer spodziewają się dziecka. To nie pierwsza pociecha rapera. Ma on już córkę Zuzannę ze związku małżeńskiego z Sandrą Łupicką.

Zuzia skomentowała radosną nowinę w zabawy sposób. Pod zdjęciem taty i jego drugiej żony napisała: "Tato, jestem przerażona".

Nie wiadomo jeszcze, kiedy para powita na świecie maluszka i jakiej będzie płci.

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów