Mężczyźni o tych imionach są najtrudniejszymi mężami. Związek z nimi to prawdziwe wyzwanie!

Malwina Wasilewska 21.05.2020
związek
Fotografia: Shutterstock

Ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia... Sprawdź, czy twój facet znalazł się na tej liście!

Wiele osób uważa, że imiona maja moc i mogą mieć wpływ na nasze cechy charakteru. Jeżeli i ty należysz do tego grona, to z pewnością zainteresują cię ranking "najgorszych mężów" stworzony na podstawie męskich imion przez portal se.pl.

Ranking imion najgorszych mężów 

Mężczyźni, którzy mają te imiona to "trudne przypadki". Niektórzy szybko się nudzą i szukają nowych wrażeń, inni nie potrafią iść na kompromis, a jeszcze inni myślą wyłącznie o sobie. Poznaj opis każdego z nich!

Damian

Faceci o imieniu Damian są niezwykle uparci i nie potrafią iść na kompromis. Często traktują swoje żony przedmiotowo i nie pozwalają im wyrazić swojego zdania. Zawsze wiedzą wszystko najlepiej i nie potrzebują rad innych.

Mikołaj

Faceci o imieniu Mikołaj mają trudności z mówieniem o swoich emocjach i uczuciach. Mówi się, że są emocjonalnymi analfabetami. Ponadto zawsze stawiają na swoim. Szukają kobiet uległych, które nie mają swojego zdania.

Jarosław

Faceci o imieniu Jarosław są bardzo konfliktowi i niezwykle uparci. Maja ogromne ambicje i zwykle udaje im się dopiąć swego, ale robią to kosztem innych. Bardzo dużo wymagają od swoich żon. Ich kobiety mają z nimi trudne życie.

Bartosz

Faceci o imieniu Bartosz są skoncentrowani na sobie. Kobiety traktują jako swój dodatek. Poza tym szybko się nimi nudzą, dlatego często dopuszczają się zdrady. Ich żony muszą się liczyć z tym, że pewnego dnia zostaną odtrącone.

Jesteś ciekaw, jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? Tak wygląda ich dom w Monachium!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów