Mężczyźni coraz cześciej operują się jak kobiety. Hollywood oszalało na punkcie scrotoxu

Redakcja 25.10.2016
Scrotox - powiększanie jąder botoxem
Fotografia: East News

Płeć brzydsza już dłużej nie chce być brzydsza. A jest w stanie za to zapłacić całkiem niemałe pieniądze.

Kolejne doniesienia o zabiegach poprawiających męską urodę, takich jak golenie nóg, czy powiększanie ust, pozwalają myśleć, że brzydsza płeć docenia kobiecość i dąży do wizerunkowego równouprawnienia. Hollywoodreporter.com opisuje najnowszy trend, który jest coraz bardziej popularny wśród mężczyzn z Los Angeles i związanych głównie z przemysłem filmowym. Nazywa się tajemniczo - scrotox

Po co wykonuje się ten zabieg? Aby wydłużyć i powiększyć jądra. Mężczyźni, którzy poddali się scrotoxowi twierdzą, że oprócz walorów estetycznych, ma to również zastosowanie praktyczne. Jądra mniej się pocą i nie marszczą się. Zabieg wykonuje się poprzez wstrzyknięcie botoxu w skórę moszny. Efekty utrzymują się od trzech do sześciu miesięcy, więc trzeba go powtarzać. Za tę przyjemność należy zapłacić od 1,5 tys. do 3 tys. dolarów.

Chirurg plastyczny Jason Emer z Beverly Hills, który ostrzykuje męskie jądra kilka razy w tygodniu, zauważa, że popularność scrotoxu rośnie z dnia na dzień. Inni lekarze twierdzą, że mężczyźni pozazdrościli kobietom operacji plastycznych waginy, które zapewniają estetyczny wygląd kobiecych stref intymnych. Obecnie trudno ocenić, czy ten trend przyjmie się poza Hollywood. Być może scrotox okaże się zupełnie niepotrzebny i ta moda szybko przeminie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów