Wszyscy chcą umówić się z nią na randkę przez to, co napisała "o sobie" na Tinderze. Wcale się nie dziwimy

Redakcja 11.08.2017
Lauren
Fotografia: twitter.com/DuckFanAccount

Dla wielu mężczyzn taka dziewczyna to prawdziwy skarb. 

21-letnia Lauren z San Diego w Kalifornii zachwyciła użytkowników Tindera swoim poczuciem humoru. Kobieta, która w ubiegłym roku w wyniku wypadku na skuterze straciła rękę, jednym wpisem udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans. 

Jechałam za szybko na skuterze i straciłam panowanie nad kierownicą. Przeleciałam i uderzyłam w znak, który poharatał moją rękę. Przez cały czas byłam przytomna - powiedziała Lauren w rozmowie z Buzzfeed.com. 

Jej życie uratował policjant, który akurat był w pobliżu. Gdy zapytała go, czy umrze, odpowiedział: "Nie, będzie dobrze". Gdy wyszła ze szpitala po amputacji ręki, przyszedł czas na oswajanie się z nową sytuacją. W tym, jak przyznała 21-latka, pomogły jej media społecznościowe. Mimo że początki nie były łatwe, z biegiem czasu zaczęła żartować ze swojej niepełnosprawności publikując w sieci zabawne zdjęcia i dołączając przepełnione żartem komentarze. 

Ramię? Nie słyszałem tego imienia od lat - żartowała Lauren. 

Już będąc dzieckiem wiedziałam, że stracę moją pie*rzoną rękę.

"Wygrała!"

Lauren w rozmowie z Buzzfeed.com przyznała, że żartowanie z siebie samej pomogło jej stanąć na nogi. Umieszczanie na Twitterze komentarzy, w których żartuje chociażby z tego, że nie używa emotikon pokazujących klaskanie, bo...nie potrafi już klaskać i chce być uczciwa, dodawało jej sił. 

Szczególnie jeden wpis, umieszczony na Tinderze (aplikacji do randkowania), spodobał się internautom. 21-latka postanowiła odświeżyć swój opis, umieszczając w nim aktualne informacje. 

Oto bez dwóch zdań najlepsza partia na Tinderze. Twarz 10/10. Ciało 9/10. Osobowość 20/10. Ręce 1/2. Jestem naprawdę ważna i sławna, więc zwracajcie się do mnie w odpowiedni sposób - napisała Lauren. 

Lauren w rozmowie z Huffingtonpost.com przyznała, że nie myślała zbyt długo o tym, co napisała, bo zazwyczaj nie korzysta z takich aplikacji i używa ich raczej dla zabawy, dla żartu. Jednak, jej wiadomość tak spodobała się internautom, że szybko stała się viralem. Również reakcja mężczyzn zaskoczyła Lauren. Dlaczego? Bo zaczęli zapraszać ją na randki, doceniając jej dystans do siebie i poczucie humoru. 

Chcę się z nią ożenić. Teraz - napisał internauta. 

Ta dziewczyna "wygrała" Tindera - dodał kolejny. 

Czy Lauren znajdzie miłość dzięki popularnej aplikacji, czas pokaże. Jak podkreśla, mają u niej szansę ci mężczyźni, którzy charakteryzują się podobnym poczuciem humoru i nie traktują siebie zbyt serio. 

Trzymamy kciuki za znalezienie drugiej połówki i gratulujemy poczucia humoru :-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów