Mężczyzna z deformacjami odmieniony w koreańskim show. Metamorfoza doprowadziła jego matkę do łez. Nie poznała syna

Anna Respondek 04.12.2017
"Let Me In"
Fotografia: Youtube/detikcom

Jak teraz wygląda?

Popularny w Południowej Korei program "Let Me In" pozwala ludziom z deformacjami twarzy poczuć się "normalnie". Uczestnicy show przechodzą spektakularne metamorfozy, które w znacznej mierze zawdzięczają medycynie estetycznej i operacjom plastycznym

W jednym z odcinków programu pojawił się młody 22-letni mężczyzna Noppajita Monlina, którego twarz była zdeformowana. Chłopak musiał zmagać się z krzywym zgryzem. Jego cera również pozostawiała wiele do życzenia. Przez swój wygląd 22-latek w dzieciństwie spotkał się z wieloma przykrymi komentarzami i jak przyznał, miał niezwykle niską samoocenę. 

Lekarze pomagający uczestnikom postanowili zmienić życie Monlina i poddali go serii operacji. Efekt metamorfozy zaskoczył wszystkich, najbardziej matkę chłopaka, która nie poznała swojego syna. Specjaliści zmienili mu kształt szczęki, czoła oraz oczu i zastosowali leczenie dermatologiczne. 

Ludzie twierdzą, że jestem kimś innym, ale ja czuję się wspaniale. Wcześniej nie akceptowałem mojego wyglądu, a teraz z łatwością nawiązuje przyjaźnie - mówił po przemianie. 

Matka chłopaka po pierwszym szoku stwierdziła, że tęskni za jego starym wyglądem. 

Czy to jeszcze można nazwać metamorfozą?

meta
Fotografia: Youtube/detikcom
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów