Mężczyzna każdego roku świętuje urodziny byłej żony. Ma ku temu ważny powód

Redakcja 24.02.2017
Billy Flynn Gadbois
Fotografia: www.facebook.com/lovewhatreallymatters/

Ten facet nie tylko pokazuje klasę, ale również wzbudza podziw. 

Podczas gdy jedni po rozwodzie wciąż skaczą sobie do gardeł, inni świętują razem urodziny. Choć brzmi to nieprawdopodobnie, dzieje się naprawdę. 

Billy Flynn z Bostonu pomimo rozwodu wciąż dba o swoją byłą żonę. Każdego roku organizuje dla niej urodziny. W tym dniu nie może zabraknąć kwiatów, prezentu, a nawet specjalnie przygotowanego posiłku. Ponieważ fakt przygotowywania uroczystości dla eksmałżonki dziwił wiele osób, mężczyzna na Facebooku napisał post, w którym wyjaśnia, dlaczego to robi. 

Dziś są urodziny mojej byłej żony. Wstałem więc wcześniej, żeby kupić kwiaty, kartkę i prezent, który wręczą jej nasze dzieci. Potem razem z dziećmi przygotowaliśmy urodzinowe śniadanie. I jak zwykle słyszę pytanie, po co, u diabła, to robię. To mnie wkurza - napisał Billy Flynn na Facebooku. 

Mężczyzna wychowuje dwóch małych synów i to ze względu na nich każdego roku spędza dzień z byłą żoną i razem z nią świętuje ten ważny dla niej i dla ich synów moment. 

To, w jaki sposób traktuję ich matkę, znacząco wpłynie na to, jak w przyszłości oni będą budować swoje relacje z kobietami, jak będą je postrzegać i traktować. To szczególnie ważne teraz, gdy ich rodzice rozwiedli się. Jeżeli nie będziecie przekazywać dobrych wzorców zachowania swoim dzieciom, przejmą od was wszystko, co złe. Bądźcie dla nich przykładem (...). - napisał Flynn na Facebooku. 

"Stary, jesteś idolem"

Billy Flynn za pośrednictwem swojego postu chce zaapelować do wszystkich rodziców. Jego zdaniem świat potrzebuje dobrych mężczyzn i silnych kobiet, a to czy na takich dorosłych wyrosną dzieci, w dużej mierze zależy od rodziców. 

Wszystko wskazuje na to, że uda się osiągnąć zamierzony efekt. Historia mężczyzny spotkała się z ogromnym odzewem ze strony internatów. Jego historię opisaną na Facebooku "Love What Matters" udostępniono ponad 215 tysięcy razy, a pod postem pozostawiono ponad 23 tysięcy komentarzy. 

Wow. Jesteś naprawdę wielki i mówię to całkowicie szczerze - napisał jeden z internautów.

Tak wygląda prawdziwa miłość i szacunek (...) - dodał kolejny. 

Stary, jesteś moim idolem. Doskonałe wytłumaczenie. Najsmutniejsze jest to, że wielu ludzi tego nie rozumie (...) - podsumował kolejny internauta. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów