"Czuję się okradany." Menedżer Anny Wyszkoni odniósł się do konfliktu wokalistki z Adamem Konkolem

Hanna Skowron 04.04.2019
Anna Wyszoni i Adam Konkol
Fotografia: ADRIAN SLAZOK/REPORTER

Małżeństwo Konkolów zarzuca byłej piosenkarce Łez promowanie się na piosenkach grupy. Teraz do sprawy odniósł się partner i menedżer Anny Wyszkoni.

Zaostrza się konflikt między Anną Wyszkoni a Adamem Konkolem. Przypomnijmy, żona lidera Łez wytknęła piosenkarce odcinanie kuponów od sławy, jaką osiągnęła z zespołem i promowanie się na ich piosenkach. Do sprawy odniósł się także sam Konkol, który oświadczył, że "czuje się okradany" przez Wyszkoni. Teraz aferę skomentował partner i menedżer wokalistki Maciej Durczak.

Małżeństwo Konkolów zarzuciło Wyszkoni, że nie powinna wykonywać piosenek Łez. Nie chciałaś dzielić się kasą jako zespół, było ci mało - rozumiem. Ale odp..... się w końcu od piosenek mojego męża i jego zespołu w którym ciebie już nie ma! - napisała na Facebooku Angelina Konkol. Nie trzeba było długo czekać na komentarz lidera Łez, który odniósł się do emocjonalnego wpisu żony i... jeszcze dolał oliwy do ognia

Ania opuściła zespół Łzy osiem lat temu zaznaczając podczas rozstania, że "nie po to rozpoczynam karierę solową, by wykonywać piosenki zespołu Łzy". Jakiś czas dotrzymywała słowa, z czasem jednak zaczęła grać nasze piosenki na swoich koncertach, później na telewizyjnych imprezach w tym na każdym sylwestrze telewizyjnym oraz w niektórych programach tv - można przeczytać w oświadczeniu muzyka, przytoczonym przez portal interia.pl.

Gitarzysta dodał, że jest rozżalony i czuje się "okradany".

Może gdyby zespół nie istniał, byłoby to ok, ale w tej chwili czuję się jak sparaliżowana osoba, którą na jego oczach złodziej regularnie okrada - ocenił lider grupy Łez.

Menedżer Wyszkoni komentuje ostre słowa Konkolów

Teraz medialną aferę skomentował menedżer, a zarazem partner Wyszkoni Maciej Durczak. W rozmowie z "Super Expressem" nazwał medialny spór żartem primaaprilisowym.

Uznaję te doniesienia za średniej jakości żart primaaprilisowy. Gdybym był na miejscu autorów tych pretensji, wysłałbym raczej kwiaty reżyserowi "Szansy na Sukces", na którego życzenie piosenka zespołu Łzy została wykonana w programie przez jednego z uczestników (nie przez Annę Wyszkoni!), a widzom została przypomniana nazwa tego zespołu - oświadczył.

Zainteresowanych sprawą z prawnego punktu widzenia odesłał do ZAiKS-u.

Czytelnikom zainteresowanym stroną prawną tego zagadnienia, polecam kontakt ze Stowarzyszeniem ZAiKS, gdzie zarejestrowane są wspólne utwory Anny Wyszkoni i zespołu Łzy - dodał.

Myślicie, że to już koniec konfliktu?

Zobacz także: Cleo w nowym teledysku pokazała dużo ciała. Co na to jej fani?

Ten wyjątkowy projekt trzeba zobaczyć. Na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów