Małgorzata Rozenek nie radzi sobie po kłótni z Rusin? Jest wypowiedź menedżera gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan zadumana
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Media spekulowały o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan źle zniosła konflikt z Kingą Rusin. Teraz w jej imieniu na ten temat wypowiedział się jej menedżer. Wszystko jest jasne.

Konflikt między Kingą Rusin i Małgorzatą Rozenek-Majdan podzielił polskie gwiazdy i rozgrzał media do czerwoności. Obie panie i ich najbliżsi skrupulatnie podgrzewali jeszcze atmosferę. Ostatecznie wszystkie posty na ten temat zostały usunięte. Teraz jednak pojawiły się informacje o tym, jak cała sytuacja odbiła się na Małgorzacie Rozenek.

Rozenek nie radzi sobie z konfliktem?

Według najnowszych medialnych doniesień konflikt z Rusin przygnębił Perfekcyjną. Na jej temat w sieci pojawiło się wiele niepochlebnych opinii. I choć Rozenek jest przyzwyczajona do krytyki na swój temat, ponieważ często spotyka się z nią ze strony internautów, tym razem znacznie przybrała ona na wadze. Czarę goryczy miał przelać zakaz pojawienia się gwiazdy na corocznym Balu TVN. Na temat samopoczucia Rozenek, po plotkach, które pojawiły się na jej temat w mediach, postanowił wypowiedzieć się jej menedżer.

Tego dnia Małgorzata Rozenek miała długie nagrania i sesję do kampanii Avon kontra rak piersi, która planowana jest już niebawem. (…) Wszyscy mogliśmy zobaczyć Małgorzatę na gali portalu Wizaz.pl, gdzie uhonorowano ją statuetką Ambasadorki Piękna i raczej nie wyglądała na przygnębioną, wręcz przeciwnie – powiedział Wiktor Krajewski w rozmowie z Plotkiem.pl.

Wszystko wskazuje na to zatem, że gwiazda ma się bardzo dobrze. Przypomnijmy, że konflikt między Rusin a Rozenek rozgorzał po tym, gdy okazało się, że Małgorzata Rozenek stała się twarzą marki Avon. Rusin zarzuciła jej, że promuje markę, która testuje swoje kosmetyki na zwierzętach.

Zobacz także: Dlaczego Kinga Rusin usunęła wszystkie wpisy o Małgorzacie Rozenek-Majdan? Czy to koniec konfliktu?

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: TRICOLORS/East News

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Każdy z nas się zmienia - gwiazdy też. Pamiętamy ich doskonale z dawnych lat, do dziś chętnie oglądamy ich na wizji. Pamiętacie, jak wyglądali dawniej? Tak przez lata zmieniły się gwiazdy TVN-u.

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów