Menadżer Toma Cruise'a bije się o Joannę Kulig! Ma dla niej niezwykłą propozycję

Anna Respondek 11.12.2018
Joanna Kulig
Fotografia: REX/Shutterstock

Aktorka szturmem podbija Hollywood. 

Joanna Kulig może być wzorem dla wielu młodych aktorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę. Aktorka od pierwszych chwil brała udział nie tylko w polskich, ale także zagranicznych projektach. Nie stroniła od komedii, jednak często skupiła się również na bardziej ambitnych produkcjach. W swojej karierze miała już okazję zagrać z Juliette Binoche czy Ethanem Hawke'em. A co najważniejsze, nieustannie chroni swoją prywatność i nie stara się zbić na niej kapitału. 

Sukces "Zimnej wojny", filmu Pawła Pawlikowskiego, dał jej nowe możliwości. Aktorką zainteresowały się zagraniczne media, między innymi amerykański "Vogue". O jej roli w polskim filmie wypowiadało się wiele znanych gwiazd, dzięki czemu na Kulig zwrócili uwagę menadżerowie największych sław.  

Menadżer Toma Cruise'a walczy o Joannę Kulig

Obecnie Joannie Kulig pomaga Hyldy Queally, który zajmuje się szukaniem świeżych i nowych talentów. Jednak, jak podaje "Super Express", polska aktorką zainteresował się również menadżer Toma Cruise'a, który dostrzegł w gwieździe duży potencjał. 

On ma słabość do europejskich aktorek, szczególnie tych ze wschodu. Kilka lat temu ożenił się z serbską gwiazdą Mariją Karan, która robi karierę w Hollywood. Lubin ma nadzieję pozyskać Kulig do swej stajni. A jak wiadomo, tam najważniejsze są dobre kontakty, a on je ma - powiedział informator gazety z Hollywood. 

Czyżby polska gwiazda miała stać się również jedną z czołowych aktorek "Fabryki Snów"? Mamy taką nadzieję! ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Szukasz dobrego filmu z romansem w tle. Te propozycje nadają się idealnie na romantyczną randkę w domu:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów