Melanie Griffith skomentowała romans córki z liderem Coldplay

Redakcja 11.05.2018
Dakota Johnson i Chris Martin
Fotografia: East News

Od miesięcy media żyją romansem gwiazdy "Pięćdziesięciu twarzy Greya" Dakoty Johnson i wokalisty Coldplay Chrisa Martina. Związek skomentowała właśnie matka aktorki. 

O tym, czy gwiazda "Pięćdziesięciu twarzy Greya" i lider zespołu Coldplay mają romans spekulowało się już od października. W końcu wszystko stało się jasne. Sensacyjne plotki potwierdziły m.in. wspólne wyjazdy i zdjęcia okazującej sobie czułości pary.

Zobacz także: Johnson i Dornan o scenach seksu w "Nowym obliczu Greya"

Dakota Johnson i Chris Martin są widywani wspólnie coraz częściej. Teraz romans skomentowała słynna mama 28-letniej aktorki, Melanie Griffith. Jak donosi magazyn „People”, Griffith jest swoim potencjalnym zięciem kompletnie zauroczona.

Uwielbiam go! – powiedziała. Zaznaczyła jednak, że stara się nie ingerować w związek swojej córki i nie udzielać jej żadnych rad. Jak mówi, Dakota bardzo dba o dyskrecję w swoim życiu prywatnym i ona jak najbardziej to szanuje.

Do 2016 roku Dakota spotykała się z Matthew Hittem. Potem plotkowano o jej romansach z trenerem personalnym Ryanem Farhoudim, z kolegą z planu - Jamie Dornanem czy Jonem Hammem. Plotki mijały się jednak z prawdą. Z kolei 41-letni Chris Martin ma za sobą poważny związek z aktorką Gwyneth Paltrow. Ci byli małżeństwem przez 13 lat. Doczekali się dwójki dzieci, 14-letniej Apple i 12-letniego Mosesa.

Zobacz także: "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Ciekawostki o wszystkich częściach filmu

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów