Mel B przyznała się do romansu z Geri Halliwell: "Ona mnie zabije..."

Hanna Skowron 27.03.2019
Mel B
Fotografia: Eastnews

Zrobiła to po latach! Ta wiadomość zszokowała fanki zespołu Spice Girls!

W jednym z najnowszych wywiadów Mel B zdradziła, że w przeszłości miała romans z Geri Halliwell! To wyznanie poruszyło nie tylko publiczność, ale i samą Geri. Trasa Spice Girls stoi pod znakiem zapytania.

Mel B i Geri Halliwell miały romans!

Niedawno pisaliśmy o tym, że zespół Spice Girls 1 lipca wyrusza w światową trasę koncertową w okrojonym składzie (bez Victorii Beckam).

W związku z reaktywacją kultowego girlsbandu w mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat samych wokalistek oraz relacji między nimi. W rozmowie z Piersem Morganem Mel B skomentowała doniesienia na temat jej romansu z Geri Halliwell:

Ona mnie zabije, jej mąż też. (...) Geri mnie znienawidzi, bo teraz ma wspaniałe życie na wsi u boku męża. Ale takie są fakty. To się stało. Potem się z tego śmiałyśmy i tyle - powiedziała Mel B.

Jak się okazuje, tej wypowiedzi Mel B nie uzgodniła wcześniej z Geri. Rudowłosa członkini Spice Girls nie spodziewała się, że Mel B zdradzi ich sekret.

Jak donoszą zagraniczne media, z powodu tego wyznania 46-letnia Halliwell rozważa wycofanie się z trasy koncertowej...

Gwiazdy oszalały na punkcie #10YearsChallenge, ale ten grafik jest jeszcze lepszy! Tworzy kolaże gwiazd obecnie z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów