Meghan zabrała synka na mecz Harry'ego. Fani: "Wygląda, jakby miała go upuścić"

Zuzanna Morska 11.07.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna Meghan po raz pierwszy zabrała dwumiesięcznego synka na mecz jego taty. Zdjęcia mamy z dzieckiem trafiły do sieci. I zaczęła się prawdziwa burza.

Na początku maja księżna Meghan i książę Harry po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko - synek Archie Mountbatten-Windsor. Od tamtej pory księżna zajmuje się swoją pociechą i rzadko pokazuje się publicznie.

Zrobiła jednak kilka wyjątków. Księżnej nie mogło zabraknąć podczas obchodów zorganizowanych z okazji urodzin królowej Elżbiety. Pojawiła się także na Wimbledonie, gdzie kibicowała swojej przyjaciółce Serenie Williams. Z kolei w środę zabrała synka na mecz polo rozgrywany przez jego tatę!

Meghan z Archiem na meczu Harry'ego

Meghan wraz z Archiem dołączyła do księżnej Kate i trójki jej dzieci - George'a, Charlotte i małego Louisa. Wesoła gromadka kibicowała Harry'emu i Williamowi, którzy rozgrywali mecz polo w Billingbear Polo Club w Wokingham.

To pierwsze nieoficjalne wyjście Meghan z synem, podczas którego fotoreporterom udało się zrobić kilka zdjęć świeżo upieczonej mamie. Meghan wybrała na tę okazję długą oversize'ową sukienkę w kolorze khaki. I trzeba przyznać, że prezentowała się naprawdę dobrze.

Uwagę fanów rodziny królewskiej zwracał jednak synek książąt Sussexu. Nie mogli oderwać oczu od Archiego, ale jednocześnie zauważyli niepokojący szczegół.

Wygląda, jakby miała go upuścić.

Meghan nie wie, jak trzymać własne dziecko!

Powinna założyć mu skarpetki i czapeczkę. Co za wstyd!

Myślicie, że rzeczywiście nie wie, jak zająć się własnym dzieckiem?

EN_01384756_1981
Fotografia: Eastnews
EN_01384756_1984
Fotografia: Eastnews

Księżna Meghan i książę Harry brali ślub ponad rok temu. Pamiętacie jeszcze jak wyglądała ta uroczystość? Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów