Na kim wzoruje się księżna Meghan, gdy szykuje swoje stylizacje? Okazuje się, że nie jest to Diana

Księżna Meghan uśmiechnięta w czarnym garniturze szytym na miarę
Fotografia: PPE/FaceToFace/action press/Reporter

Odkąd Meghan została księżną, wszystkie media bacznie obserwują jej stylizacje. A te są po prostu rewelacyjne! Kto jest dla niej ikoną stylu? 

Meghan Markle zachwycała stylizacjami zanim jeszcze została księżną. Żona Harry'ego bez wątpienia sama ma doskonałe wyczucie stylu. Nie od dziś wiadomo jednak, że istnieją ikony stylu, które wyznaczają trendy i stają się inspiracją dla innych. Być może i Meghan wkrótce do nich dołączy, na razie okazuje się, że sama czerpie wzorce od innych.

Na kim wzoruje się księżna Meghan?

Media od dłuższego czasu spekulowały nad podobieństwami garderoby Meghan do garderoby matki jej męża, księżnej Diany. Inni doszukiwali się w jej stylizacjach stylu jej dawnej bohaterki z serialu "Suits", Rachel Zane. Teraz na ten temat postanowiła wypowiedzieć się znana stylistka modowa, która ubiera celebrytów, Alex Longmore. W stylu księżnej doszukuje się inspiracji kimś zupełnie innym, ale równie nam wszystkim znanym. 

Jej garderoba jest bardzo podobna do tej, którą wybrała Jolie, czasem identyczna - twierdzi Longmore w rozmowie z "The Independent". 

Okazuje się zatem, że to Angelina Jolie ma do złudzenia podobną garderobę do księżnej Meghan. Stylistka wskazała, czym może udowodnić swoje słowa.

Krój, styl, a nawet kolorystyka są takie jak u Angeliny.

Następnie stylistka porównała obie garderoby. Zarówno Meghan, jak i Angelina, chętnie sięgają po ubrania w kolorze czarnym. Oprócz tego wybierają kreacje szyte na miarę, czy są to eleganckie sukienki, czy bardziej casualowe marynarki. No i jednym z głównych elementów, łączących styl obu pań, są wysokie obcasy, które z reguły noszą na gołe nogi. 

Zobacz także: Meghan nie jest pierwszą aktorką w życiu Harry'ego. Ta gwiazda mogła być jego żoną, ale wolała dać mu kosza

I choć my też uwielbiamy doszukiwanie się u Meghan podobieństw do Lady Di, co jest niezwykle wzruszające, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - czasy się zmieniają, a stylizacje Diany odbiegały znacznie od tych, które wybiera żona jej syna.

Książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Angelina Jolie BAFTA 2014
Fotografia: Andrew Parsons/i-Images /Polaris/East News
Angelina Jolie u królowej Elżbiety
Fotografia: LEON NEAL/AFP/Getty Images/EAST NEWS
Angelina Jolie w niebieskiej sukience w siedzibie ONZ
Fotografia: FABRICE COFFRINI/AFP/EAST NEWS

Księżna Meghan z reguły zachwyca nas swoimi stylizacjami. Do tej pory, jako żona Harry'ego, nie zaliczyła jeszcze modowej wpadki, którą moglibyśmy nazwać naprawdę nieudaną. A tymi 5 stylizacjami zachwyciła nas najbardziej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów