Meghan próbuje ocieplić wizerunek?! Te zdjęcia miały wzruszyć poddanych. Jak wyszło?

Meghan Markle w białym płaszczu i książę Harry w garniturze podczas sesji zaręczynowej
Fotografia: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Meghan opublikowała zdjęcia ze schroniska. Internauci okazali się bezlitośni. Uważają, że księżna celowo próbuje teraz ocieplać swój wizerunek.

Meghan i Harry 8 stycznia poinformowali, że zamierzają zrezygnować z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. Ich decyzja zaskoczyła zarówno poddanych, jak i samych członków brytyjskiej monarchii. Harry, Meghan i Archie przebywają już w Kanadzie. Na ich oficjalnym profilu na Instagramie pojawiły się jednak fotografie Meghan, które miały wzruszyć poddanych. Czyżby żona Harry'ego próbowała ocieplić swój wizerunek, który ostatnio mocno ucierpiał?

Zobacz także: Królowa Elżbieta II jest chora! W ostatniej chwili odwołała coroczne spotkanie. Jest komentarz pałacu

Meghan próbuje ocieplić wizerunek?! Stare zdjęcia miały wzruszyć fanów

Trudno się dziwić, że Meghan i Harry obecnie się na ustach wszystkich. Komentarze na ich temat w większości jednak są dalekie od zachwytów, jakie jeszcze do niedawna płynęły w ich stronę z ust poddanych.

Brytyjskie media zaczęły obwiniać Meghan, że to ona jest winna ich odejściu. Niektórzy uważają nawet, że planowała to od dawna i zamierza wrócić do kariery aktorskiej. Niedawno pojawiły się informacje, że podłoży głos w bajce Disneya.

Teraz na oficjalnym profilu książąt Sussex na Instagramie pojawiły się fotografie, na których widzimy Meghan podczas oficjalnej wizyty w schronisku. Fotografie są poruszające jednak sama wizyta miała miejsce na początku stycznia. Dlaczego zatem dopiero teraz zdjęcia trafiły do mediów?

Internauci są bezlitośni! Uważają, że Meghan teraz celowo zamierza ocieplać swój wizerunek.

Może ich planem uzyskania niezależności finansowej jest po prostu wstawianie zdjęć, a następnie pozywanie prasy za nękanie.

Publikujesz post dzień po tym, jak księżna Kate opublikowała swoją nową inicjatywę. Dlaczego jesteś tak niepewna i zazdrosna?

Myślicie, że Meghan chciała tymi zdjęciami wkupić się w łaski poddanych

Zobacz także: Meghan i Harry zaatakowani przez znanego dziennikarza. "Kim oni, k***a, myślą, że są?"

Meghan i Harry podpadli poddanym i stracili sympatię wielu osób. To jednak nie pierwsza taka afera w rodzinie królewskiej. Znasz je wszystkie? Sprawdź się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów