Meghan krytykowana za to, jak nosi Archiego. "Robi mu krzywdę"

Zuzanna Morska 22.01.2020
Księżna Meghan i Archie
Fotografia: Eastnews

Nowe zdjęcia księżnej Meghan, które zostały zrobione w Kanadzie, nie przypadły do gustu jej obserwatorom. Wszystko przez to, jak księżna nosi małego Archiego.

Księżna Meghan i książę Harry rozpoczynają właśnie nowy etap swojego życia. Para postanowiła "odejść" z rodziny królewskiej i uniezależnić się od niej finansowo. Zamierza też dzielić życie między Kanadę a Wielką Brytanię.

Rodzina Sussexów przebywa obecnie w swojej posiadłości na wyspie Vancouver, gdzie przyzwyczaja się do pewnego rodzaju "wolności". Fotoreporterom udało się przyłapać jednak Meghan na spacerze z Archiem i dwoma psami. Choć dopiero wyjechała, już pierwszymi zdjęciami z Kanady zdążyła podpaść swoim obserwatorom!

Meghan krytykowana za noszenie Archiego

Meghan ubrana w legginsy, wygodną bluzę, czapkę i wysokie sportowe buty wybrała się ostatnio na spacer ze swoim synkiem Archiem i dwoma psami. I choć towarzyszyli jej ochroniarze, kobieta wyglądała na bardzo szczęśliwą. Widać, że wyjazd z Wielkiej Brytanii bardzo jej służy - patrząc na te fotki, ma się wrażenie, że odetchnęła.

Księżna poszła pospacerować z synem, którego trzymała na piersi w specjalnym nosidełku nazywamy "wisiadłem". Internauci zauważyli, że taki sposób noszenia nie jest zdrowy dla dziecka. I ostro ją za to skrytykowali.

Okazuje się bowiem, że takie "wisiadło" posiada wąski pasek między nogami dziecka, który sprawia, że dziecko całym ciężarem ciała się na nim opiera. To niezdrowe dla kręgosłupa wygiętego w literę "C", ale też dla jego stawów biodrowych i ogólnej postawy.

Internauci nie zostawili na Meghan suchej nitki.

Robi mu krzywdę. Biedne dziecko.

Niesie to dziecko jak worek ziemniaków.

Będzie miał problemy z kręgosłupem - pisali w komentarzach.

Myślicie, że rzeczywiście Meghan źle trzyma swojego synka?

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów