Meghan i Harry znów złamali królewski protokół! Wszystko przez ten pocałunek

Katarzyna Leszczyńska 27.07.2018
Harry i Meghan po turnieju polo
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Harry i Meghan często łamią królewski protokół. Tym razem wywołali ogromne emocje wśród poddanych, ale zapewne też u królowej. Jesteśmy skłonni im wybaczyć.

Media cały czas śledzą kroki księcia i księżnej Sussex. Ostatnio królewska para wzięła udział w turnieju polo. Co ciekawe, każde z nich wystąpiło na nim w innej roli. Harry wziął udział w samych rozgrywkach, podczas gdy jego piękna żona miała za zadanie wręczyć nagrody zwycięzcom. Właśnie w tym momencie doszło do złamania przez nich protokołu.

Meghan całuje Harry'ego publicznie

Turniej odbył się w Berkshire Polo Club. Nie od dziś wiadomo, że Harry jest wielkim miłośnikiem tego typu rozgrywek i stara się ich nie opuszczać. Tym razem po raz pierwszy kibicowała mu świeżo upieczona żona. Trzeba przyznać, że Meghan mocno musiała trzymać kciuki za drużynę księcia. To właśnie oni zwyciężyli w turnieju, co opłaciło się Harry'emu.

Wręczenie nagród dla zwycięskiego teamu należało właśnie do Meghan. Księżna nagrodziła pucharem kapitana, obok którego stał jej małżonek. W pewnym momencie obróciła się i nagrodziła "swojego bohatera" gorącym buziakiem. Przypomnijmy, że takie zachowanie nie godzi się z protokołem królewskim. Członkom rodziny Elżbiety II nie wolno publicznie okazywać uczuć. Meghan i Harry jednak są na tyle kochani, że my jesteśmy skłonni im wybaczyć. Mamy nadzieję, że królowa również.

Zobacz także: Harry i Meghan będą mieli dziecko?! Książę odpowiedział na niewygodne pytanie

Harry i Meghan całują się po turnieju polo
Fotografia: EAST NEWS

Najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów