Meghan i Harry żegnają się z rodziną królewską uroczym zdjęciem. Tak szczęśliwego Harry'ego jeszcze nie widzieliście!

Paulina Ermel 11.03.2020
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: SplashNews.com/East News

Już niedługo Meghan i Harry przestaną pełnić książęce obowiązki. W związku z nadchodzącym końcem tego etapu opublikowali w sieci urocze zdjęcie. Tak zrelaksowanego księcia Harry'ego jeszcze nie widzieliśmy!

Księżna Meghan i książę Harry jakiś czas temu ogłosili, że zamierzają zrezygnować z funkcji, które pełnili jako członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Para zamierza zacząć wieść normalne życia, które będzie dzielić między Amerykę Północną a Wielką Brytanię.

Koniec tego etapu w rodzinie królewskiej zbliża się wielkimi krokami - Meghan i Harry oficjalnie "wyjdą" z rodziny królewskiej już pod koniec marca. Obecnie para przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie odbywa ostatnie oficjalne wystąpienia i spotkania. Na ich instagramowym profilu pojawiło się też jedno z ostatnich zdjęć, kiedy jeszcze przynależą do królewskiej rodziny. Tylko spójrzcie na Harry'ego - chyba nigdy nie był tak zrelaksowany jak tutaj!

Meghan i Harry żegnają się z rodziną królewską

Meghan i Harry powoli żegnają się z rodziną królewską. Para domyka wszelkie formalności i już niebawem zacznie żyć na własną rękę - tak, jak zawsze chciała. Małżonkowie w ostatnich dniach wzięli udział w uroczystej gali rozdania Endeavour Fund Awards, w festiwalu muzyczny organizowanym w Albert Hall czy w uroczystościach związanych z obchodami Dnia Wspólnoty Narodów.

Para postanowiła spotkać się też z przywódcami organizacji charytatywnej Queen's Commonwealth Trust. Rozmowa z przedstawicielami fundacji dotyczyła m.in. zdrowia psychicznego, ale też równych możliwości dla wszystkich. W trakcie spotkania zrobiono urocze zdjęcia osobom, które brały w nim udział.

Meghan i Harry postanowili podzielić się tymi fotografiami na swoim instagramowym profilu. Na jednej z fotek widać uśmiechniętego i niezwykle zrelaksowanego Harry'ego. Chyba nigdy go takiego nie widzieliśmy! Wygląda na to, że nowa sytuacja mu służy. Też tak uważacie?

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów