Meghan i Harry zaatakowani przez znanego dziennikarza. "Kim oni, k***a, myślą, że są?"

Księżna Meghan w granatowym płaszczu i książę Harry w mundurze podczas pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej
Fotografia: AP POOL/Associated Press/East News

Księżna Meghan i książę Harry postanowili zrezygnować z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Ich decyzja spotkała się z oburzeniem. Znany dziennikarz skomentował ją w mocnych słowach.

Ostatnie informacje dotyczące rodziny królewskiej podzieliły w opiniach ludzi na całym świecie. Meghan i Harry postanowili zrzec się oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. Podczas, gdy wielu poddanych i ich fanów poparło taką decyzję, kierując się ich dobrem, niektórzy są wręcz oburzeni ich postawą! Znany brytyjski dziennikarz, Piers Morgan, nie raz już krytykował Meghan. Teraz wściekł się na nich do tego stopnia, że w mocnych słowach skomentował ich poczynania

Zobacz także: Meghan i Harry w ogniu krytyki po ogłoszeniu decyzji o odejściu z dworu. "Oddacie nam miliony funtów?"

Meghan i Harry zaatakowani przez dziennikarza

Piers Morgan jest dziennikarzem, ale jednocześnie byłym znajomym Meghan Markle. Mężczyzna opowiadał, że ta odcięła się od niego, gdy została księżną.

Teraz zdenerwował się na rezygnację Meghan i Harry'ego. Swoje przemyślenia na ten temat opublikował w felietonie dla portalu DailyMail.

Kim oni, k***a myślą, że są? Poważnie - zaczął swój tekst naprawdę ostro.

Dziennikarz przyznał, że widział już różne "wygłupy" ze strony członków rodziny królewskiej, ale coś takiego nie mieściło się w jego głowie. 

Za moich czasów widziałem haniebne królewskie wygłupy, ale tak czystej arogancji, chciwości i umyślnego braku szacunku nigdy - napisał.

Morgan postanowił wyśmiać przede wszystkim słowa Meghan i Harry'ego o tym, że zamierzają zachować "finansową niezależność".

Będą starali się być "finansowo niezależni". Dopiero, kiedy przeczytasz szczegóły tej "niezależności", zdasz sobie sprawę, że tak naprawdę oznacza to, że chcą żyć z pieniędzy ojca Harry'ego, od księcia Karola i jego Księstwa Kornwalii - które posiada tylko dzięki prawu bycia spadkobiercą królowej - wytyka dziennikarz.

Dalej ostro komentuje wszelkie wydatki książąt Sussex, które jego zdaniem nadal będą szły z pieniędzy podatników.

Poinformowali nas również, że zamierzają nadal żyć za darmo, kiedy zaszczycą Wielką Brytanię swoją szacowną obecnością w Frogmore Cottage, ich pałacowym domu w Windsor, który został im podarowany przez Królową i który został odnowiony zgodnie ze specyfikacją koszt dla podatnika miliony funtów. (...) I oczekują, że nadal będą mieli królewską ochronę, gdziekolwiek zdecydują się mieszkać i podróżować - kosztem ogromnych kosztów dla podatnika - oburza się Morgan.

Dziennikarz zbulwersował się także faktem, w jaki Meghan i Harry przekazali swoje postanowienie. Jak podaje BBC bowiem, członkowie rodziny królewskiej, w tym królowa Elżbieta, zostali zranieni tą decyzją. Wiele mediów podaje, że książęta nie skonsultowali jej nawet z babcią. 

To szokujące, że Harry i Meghan nie mieli nawet grzeczności, by powiedzieć o tym albo księciu Karolowi, albo księciu Williamowi. Ale to absolutnie przerażające, że nie powiadomili królowej. Ta kobieta nie jest tylko babcią Harry'ego, ona jest monarchą. Na miłość boską - emocjonuje się Morgan.

Na koniec dziennikarz zrzucił całą winę na Meghan, która jego zdaniem najpierw wystawiła swoją rodzinę i przyjaciół, a następnie oddzieliła Harry'ego od najbliższych. Co ciekawe, postanowił też porównać ich do rodziny Kardashianów.

Jeśli chcą być nowymi Kardashianami, będą traktowani jak nowi Kardashianowie - podsumował.

A wy co sądzicie o całej tej sytuacji?

Zobacz także: Królowa Elżbieta opublikowała kartkę świąteczną i... potwierdziła kryzys w rodzinie królewskiej?!

Którego członka rodziny królewskiej lubisz najbardziej? Sprawdź, którego z nich przypominasz!

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów