Meghan i Harry wybrali rodziców chrzestnych swojego dziecka! To bardzo znana para!

Paulina Ermel 30.11.2018
George i Amal Clooneyowie
Fotografia: Gareth Fuller/Press Association/East News

To będą prawdziwie gwiazdorskie chrzciny! Księżna Meghan i książę Harry wybrali na rodziców chrzestnych znaną na całym świecie parę!

Odkąd księżna Meghan i książę Harry ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka, oczy całego świata są na nich skierowane. Niedawno para odwiedziła Australię, Tongę i Nową Zelandię, a teraz Harry udał się do Zambii. Meghan tym razem zrezygnowała z wycieczki, żeby nieco zwolnić i odpocząć. W tym czasie jednak nie próżnuje! Okazuje się bowiem, że para wybrała już rodziców chrzestnych dla swojego dziecka!

Meghan i Harry wybrali rodziców chrzestnych dziecka

Meghan i Harry zostaną rodzicami wiosną przyszłego roku. Jednak już teraz wiedzą, kogo widzieliby w roli rodziców chrzestnych swojego maluszka. I nie chodzi o Kate i Williama - na to podobno nie pozwala protokół. Para postawiła na duże, hollywoodzkie nazwiska. Chrzestnymi dziecka mają zostać... George i Amal Clooneyowie!

Skąd taki pomysł? Nie od dziś wiadomo, że zarówno Meghan, jak i Harry mają wielu przyjaciół w światowym show-biznesie. Wystarczy spojrzeć na listę gości, którzy zostali zaproszeni na ich ślub. Dlatego tym bardziej ten wybór wydaje nam się przemyślany.

Czy rzeczywiście na sto procent wybór padnie na nich? Tego dowiemy się, kiedy Pałac Kensington wyda oficjalne oświadczenie.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Wiecie, że książę Harry i księżna Mehghan mają swoich sobowtórów? Zobaczcie, jak wyglądał ich ślub!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów