Meghan i Harry nie przejmują się protokołem królewskim. Ostatnie zdjęcia to najlepszy dowód

Anna Respondek 06.07.2018
Księżna Meghan i książę harry
Fotografia: EAST NEWS

Zakochana para podczas podróży na bankiet nie potrafiła trzymać rąk przy sobie. 

Zasady panujące w rodzinie królewskiej są ściśle określone przez protokół, którego musi przestrzegać każdy, kto należy do rodziny i właśnie do niej wszedł. Właśnie dlatego trudno zauważyć jakiekolwiek czułe gesty między księciem Williamem a księżną Kate, którzy podczas oficjalnych wyjść ściśle przestrzegają wszystkich panujących reguł. 

Zobacz także: Meghan Markle w scenie seksu oralnego w samochodzie. To najmocniejsza scena w jej karierze!

Nieco inne podejście do tej sprawy mają książę Harry i księżna Meghan, których ślub stał się największym wydarzeniem maja i ostatnich miesięcy. Właśnie ze względu na to każdy krok zakochanej pary jest pilnie śledzony przez media i komentowany przez kolejnych "specjalistów" od etykiety. Niedawno sieć obiegło wideo, na którym uchwycono niezręczne zachowanie Meghan i Harry'ego. Księżna próbowała złapać męża za ręka, lub tak wszystkim się wydaje.

Teraz Meghan i Harry pokazali, że do żadnej niezręcznej sytuacji nie doszło i kiedy maja na to ochotę, okazują sobie odrobinę czułości. Podczas ostatniego wyjścia na bankiet mocno trzymali się za ręce i nie stronili od dotyku. 

Czy to naprawdę coś złego, trzymać się za ręce? ;)

Zobacz także: Zrobiła to dyskretnie i postawiła na swoim. Meghan złożyła hołd Dianie

EN_01328291_0006
Fotografia: EAST NEWS
EN_01328291_0003
Fotografia: EAST NEWS

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów