Meghan i Harry są zachwyceni synkiem. Archie ma dopiero pół roku, a już jest niezwykle mądry

Łucja Siennicka 15.11.2019
Meghan Markle
Fotografia: Instagram/@sussexroyal

Książę Harry i księżna Meghan są zachwyceni półrocznym synkiem. Archie podobno jest bardzo mądry, próbuje już mówić i samodzielnie siedzi. Do tego szuka bliskiego kontaktu ze swoim ojcem.

Księżna Meghan i książę Harry są rodzicami małego Archiego. Chłopiec przyszedł na świat w maju 2019 roku. Meghan i Harry rzadko występują z synkiem publicznie, dlatego poddani są bardzo ciekawi, jak maluch obecnie wygląda. Od czasu do czasu jego rodzice zdradzą coś w wywiadach. Okazuje się, że wyrasta na rezolutnego chłopczyka. 

Mały Archie jest niezwykle mądry. Jak reaguje na księcia Harry'ego?

Synek księżnej Meghan i księcia Harry'ego ma już pół roku. Maluch podobno uwielbia znajdować się wśród ludzi i szuka kontaktu ze swoim ojcem. W zagranicznych mediach pojawiły się nowe informacje dotyczące jego dorastania.

Kilka miesięcy temu maluch towarzyszył swoim rodzicom w podróży po Afryce. Była to jedna z nielicznych okazji, by zobaczyć, jak chłopiec wygląda. 

"Us Weekly" podaje, że Archie jest niezwykle mądrym dzieckiem. Ma dopiero 6 miesięcy, ale już próbuje mówić. Na razie nie wychodzi mu to najlepiej, ale i tak wszyscy są zachwyceni.

Tabloid zdradza również, że chłopiec potrafi już siedzieć sam i nie potrzebuje do tego pomocy najbliższych. 

Jest silnym dzieckiem i można powiedzieć, że jest bardzo mądry. Może usiąść bez wsparcia i obrócić się. Prawie się czołga - powiedział informator.

Okazuje się również, że mały Archie ma silną więź ze swoim ojcem.

Kiedy Harry wchodzi do pokoju, Archie jest tak podekscytowany, że wyciąga ręce i w ten sposób mówi: Podnieś mnie! - zdradza źródło tabloidu.

Czekacie na kolejne zdjęcia malucha?

Zobacz także: Księżna Meghan wszystko zawdzięcza ojcu? Brat znów wbija jej szpilę: "To on pomógł jej stać się wyjątkową kobietą"

Lubisz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów