Meghan i Harry polecieli na Ibizę prywatnym samolotem. Internauci nie zostawili na nich suchej nitki

Zuzanna Morska 16.08.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Rex Features/East News

Książę Harry zabrał ukochaną i syna na hiszpańską wyspę. Nie wszystkim spodobało się to, w jaki sposób dostali się na wakacje.

Księżna Meghan i książę Harry mają za sobą rok pełen "przygód". Zakochani wzięli bajkowy ślub, który oglądali ludzie na całym świecie. Trzy miesiące temu zostali też rodzicami! Do tej pory mieli też niewiele czasu dla siebie, gdyż świeżo upieczona mama zajmowała się maluchem, a książę wypełniał obowiązki wynikające z tego, że należy do rodziny królewskiej.

Nic dziwnego, że Meghan i Harry wraz z Archiem postanowili wybrać się na małe wakacje. Para książęca Sussexu wybrała się na słoneczną Ibizę, gdzie poleciała prywatnym samolotem. Nie wszystkim się to spodobało.

Meghan i Harry polecieli na Ibizę prywatnym samolotem

Zagraniczne media donoszą, że Meghan, Harry i Archie wybrali się 6 sierpnia w kilkudniową podróż na Ibizę. Rodzinka w komplecie dostała się do Hiszpanii prywatnym odrzutowcem. Zainteresowanie losem rodziny królewskiej internauci od razu skomentowali ten środek transportu.

Księżna, książę i ich syn podczas całego pobytu przebywali w chronionej willi i korzystali z usług ochroniarzy. Jednak najszerzej komentowany jest fakt, że na wyspę dostali się prywatnym samolotem. Kiedy informacja wypłynęła, na Twitterze zawrzało.

Biedni Meghan i Harry pracowali tak ciężko, że potrzebowali wakacji. Oczywiście prywatnym odrzutowcem!

Nie wiecie jeszcze, jak to działa? Plebs ma nie jeść mięsa i jeździć samochodem. A nasi elitarni ekowładcy? Kto wynajmuje prywatne odrzutowce, opowiadając nam, jak zabijamy planetę?

Poziom hipokryzji tej dwójki jest niezmierzony!

Internauci nie mogą przeboleć, że z jednej strony Meghan i Harry dużo mówią o ochronie planety, a z drugiej sięgają po mało ekologiczne rozwiązanie, jakiem jest podróżowanie prywatnym samolotem. Zgadzacie się z tą opinią?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów