Meghan i Harry pokłócili się na urodzinach królowej? Księżna z trudem powstrzymywała łzy [WIDEO]

Marianna Bereza 16.06.2019
książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Ekspertka od czytania z ruchu warg ustaliła, co wnuczek Elżbiety II powiedział swojej żonie.

Meghan Markle wciąż uczy się dworskiej etykiety. Mimo że z Harrym są już dawno po ślubie, a księżna Sussex regularnie uczestniczy w państwowych wydarzeniach, zdarza się jej popełnić gafę. Mąż stara się jej spokojnie tłumaczyć zasady królewskiego protokołu, ale ostatnio najwyraźniej puściły mu nerwy. A księżna z trudem powstrzymywała łzy.

Wygląda no to, że jesteśmy świadkami pierwszej publicznej sprzeczki Meghan i Harry'ego. Podczas Trooping The Colour, czyli państwowych urodzin Elżbiety II, między małżonkami doszło do niezręcznej sytuacji.

Trooping the Colour: Harry ostro zareagował na zachowanie Meghan

To właśnie na balkonie Pałacu Buckingham księżna po raz pierwszy pokazała się poddanym po porodzie. Prawdopodobnie towarzyszyło temu wiele nerwów. Meghan przecież wciąż uczy się królewskiego protokołu. W pewnym momencie sprawne oko fotoreportera wyłapało, że między małżonkami doszło do spięcia.

Stałym punktem urodzin królowej jest odsłuchanie hymnu narodowego. Księżna najwyraźniej nie wiedziała, co ma nastąpić za chwilę, bo nerwowo rozglądała się na boki i odwracała do męża. Ten w końcu nie wytrzymał i ostro upomniał żonę. Na filmie, który wyciekł do sieci, możemy zobaczyć ich nietęgie miny. Meghan natomiast wygląda, jakby z trudem powstrzymywała łzy.

Co Harry powiedział Meghan? Jak podaje "The Sun", udało się to ustalić ekspertce od czytania z ruchu warg Tinie Lannin. Zaniepokojony roztargnieniem małżonki wnuczek królowej Elżbiety poprosił żonę, żeby się odwróciła ("turn around"). Tym razem jednak zrobił to w ostrym i opryskliwym tonie, czym wyprowadził z równowagi księżną.

Mamy nadzieję, że sprzeczka została szybko zażegnana, a Harry następnym razem wykaże więcej cierpliwości.

Zobacz także: Księżna Meghan i książę Harry wyjadą do Afryki! To pierwsza podróż po narodzinach syna

Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Od ślubu księżnej Meghan i księcia Harry'ego minął już rok. Pamiętacie to bajkowe wydarzenie? Przypominamy wam migawki z pięknej uroczystości, którą oglądał cały świat!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów