Meghan i Harry pokazali pierwszą kartkę świąteczną. Na pierwszym planie... mały Archie!

Paulina Ermel 24.12.2019
Książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: instagram.com/sussexroyal

To najlepsze zdjęcie, jakie zobaczycie dzisiaj w internecie!

Księżna Meghan i książę Harry cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Najpierw bajkowy ślub, który przyciągnął miliony ludzi przed telewizory, a następnie pojawienie się na świecie ich uroczego synka Archiego zapewniło im jeszcze większą popularność.

Para książęca Sussexu ostatnio nieco wycofała się z życia publicznego i skupia się na wychowywaniu syna. Z okazji świąt Bożego Narodzenia Meghan i Harry postanowili jednak złożyć fanom życzenia. I opublikowali swoją pierwszą kartkę świąteczną. Zobaczcie!

Meghan i Harry pokazali kartkę świąteczną

To wyjątkowe święta dla Meghan i Harry'ego. 7 miesięcy temu na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko - to ich pierwsze święta spędzane we trójkę! Szczęśliwi rodzice od pewnego czas skupiają się głównie na opiece nad małym Archiem. Bardzo rzadko pokazują się publicznie. A maluszka ostatni raz mieliśmy okazję zobaczyć podczas podróży pary książęcej po Afryce.

Teraz księżna i książę postanowili sprawić fanom rodziny królewskiej nie lada przyjemność. Opublikowali swoją pierwszą kartkę świąteczną. Na pierwszym planie kartki znajduje się słodki Archie. Trzeba przyznać, że maluch niesamowicie wyrósł od czasu, kiedy ostatnio go widzieliśmy. A uroku mu jedynie przybywa!

W tle widać uśmiechniętych od ucha do ucha Meghan i Harry'ego na tle okazałej choinki.

Jak wam się podoba taka kartka świąteczna?

Interesujesz się brytyjską rodziną królewską? Jak dobrze ją znasz? Sprawdź się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów