Meghan i Harry odwołują pierwsze urodziny Archiego! Miała w nich uczestniczyć cała rodzina królewska

Malwina Wasilewska 10.04.2020
książe Harry i Meghan Markle
Fotografia: East News

Była para książęca nie kryje rozczarowania. Impreza została przełożona na bliżej nieokreślony termin.

Meghan Markle i książę Harry planowali urządzić Archiemu huczne przyjęcie urodzinowe z udziałem całej rodziny królewskiej. Niestety epidemia koronawirusa pokrzyżowała im plany.

Impreza urodzinowa Archiego została odwłana

Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle niedługo będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji rodzice zaplanowali dla Archiego imprezę urodzinową w Wielkiej Brytanii. Jednak w związku z epidemią koronawirusa musieli zostać w Kalifornii, gdzie przebywają od kilku tygodni.

Być może w dniu urodzin chłopca dołączy do nich mama Meghan, Doria Ragland.

Myślę, że członkowie rodziny królewskiej czekali na ich przyjazd w maju. W czerwcu mieli także wziąć udział w paradzie z okazji urodzin królowej - powiedział informator w rozmowie z serwisem E! News.

Meghan i Harry ze względu na zdrowie swojej rodziny zdecydowali się przestrzegać zasad izolacji, dlatego nie planują nigdzie wyjeżdżać przez najbliższe tygodnie.

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej. 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów