Meghan i Harry wydali oświadczenie. Nie pokażą dziecka poddanym!

Paulina Ermel 12.04.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna i książę oczekują przyjścia na świat pierwszego dziecka. Właśnie wydali oświadczenie z tym związane. Nie spodoba się ono fanom rodziny królewskiej!

Odkąd Meghan i Harry oznajmili światu, że spodziewają się dziecka, oczy całego świata są skierowane na nich. Poddani nie mogą się doczekać narodzin kolejnego royal baby.

Im bliżej porodu, tym więcej spekulacji na temat tego, czy małżonkowie podzielą się ze światem radosną nowiną. Właśnie dlatego para książęca Sussex wydała w tej kwestii oficjalnego oświadczenie!

Meghan i Harry nie pokażą dziecka

Księżna i książę zostaną rodzicami w tym miesiącu. Do tej pory pojawiało się wiele informacji na temat tego, gdzie urodzi księżna i czy pójdzie w ślady księżnej Kate. Okazuje się, że nie dość, że wybrała inny szpital, a także inną ekipę lekarzy, także po narodzinach dziecka zamierza zachować się inaczej.

Meghan i Harry chcą, aby to ważne dla nich wydarzenie, było możliwie jak najbardziej prywatne. Dlatego też nie zaprezentują nowego royal baby na schodach szpitala, jak do tej pory robili to Kate wraz z Williamem, a także księżna Diana z księciem Karolem.

Dlatego też wydali oświadczenie, w którym wyjaśniają, że nie zamierzają dzielić się wiadomością o narodzinach od razu po tym wydarzeniu.

Książę i księżna Sussex są bardzo wdzięczni za życzliwość, jaką otrzymali od ludzi w Wielkiej Brytanii i na całym świecie, podczas oczekiwań na powitanie swojego dziecka. Ich Królewskie Wysokości podjęły osobistą decyzję, że narodziny dziecka i plany z tym związane pozostaną prywatne. Książę i księżna podzielą się radosną nowiną po tym, kiedy sami zdążą nacieszyć się tym faktem.

Okazuje się, że Meghan i Harry podzielą się tą wiadomością dopiero dwa dni po narodzinach pociechy. Jak możecie się domyślić, fani rodziny królewskiej są rozczarowani. Uważacie, że książęta Sussex dobrze postępują?

Meghan i Harry wzięli ślub w maju 2018 roku. Pamiętacie jeszcze tę magiczną uroczystość? Jeżeli nie, mamy dla was coś specjalnego. Zobaczcie, jak wtedy wyglądali!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów