Rozłam w rodzinie królewskiej! Meghan i Harry odcięli się od Kate i Williama

Paulina Ermel 21.06.2019
Rodzina królewska
Fotografia: REX/Shutterstock/EAST NEWS

Czy rzeczywiście między Kate i Williamem, a Meghan i Harrym atmosfera była aż tak napięta? Zobaczcie, o co chodzi!

Od kiedy księżna Meghan weszła do rodziny królewskiej, nie cichną spekulacje o tym, że nie dogaduje się z księżną Kate. "Konflikt" księżnych objął także ich mężów - William i Harry, którzy do tej pory trzymali się razem, podobno też nie mają najlepszych relacji.

Atmosferę podgrzewają najnowsze sensacyjne doniesienia na temat działalności pary książęcej Cambridge i pary książęcej Sussex.

Meghan i Harry zakładają własną fundację

Książę William i książę Harry założyli The Royal Foundation w 2009 roku. Królewska fundacja ma na celu niesienie pomocy żołnierzom, ich rodzinom, osobom starszym, a także dzieciom. W dodatku wspiera liczne projekty kulturowe. Do tej pory w fundacji pracowali William wraz żoną, a także Harry, do którego niedawno dołączyła księżna Meghan.

Okazuje się, że pary książęce nie zamierzają dłużej współpracować. Książęta Cambridge będą kontynuować działanie w ramach The Royal Foundation, natomiast książęta Sussex myślą o założeniu własnej fundacji!

Działania obu par są popierane przez królową Elżbietę, która nie widzi żadnego problemu w tym, że pary te będą działały równolegle, a nie wspólnie. "Rozłam" ma być podyktowany także tym, że od pewnego czasu biuro Harry'ego i Meghan znajduje się w Pałacu Buckingham, natomiast Kate i Williama w Pałacu Kensington.

Myślicie, że chodzi o sprawy wyłącznie "techniczne" czy między braćmi i ich żonami istnieje prawdziwy konflikt?

Księżna Meghan doczekała się własnej figury woskowej! Czy podobizna rzeczywiście oddaje całkowicie urodę żony księcia Harry'ego? Sami zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów