Harry i Meghan wybrali się na sekretną randkę. Przyłapali ich fotoreporterzy

Paulina Ermel 06.12.2018
Książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: Rex Features/East News

Para dawno się razem oficjalnie nie pokazywała. Ale znalazła czas na wspólne, prywatne wyjście. Spójrzcie tylko na brzuszek Meghan. Jest coraz większy!

Księżna Meghan i książę Harry ogłosili, że spodziewają się dziecka w dniu wylotu na wycieczkę po Australii, Nowej Zelandii i wyspie Tonga. Od tamtej pory oczy całego świata skierowane są na piękną Meghan. Zainteresowanie wzbudza przede wszystkim jej rosnący brzuszek. Ostatnio księżna wybrała się wraz z mężem na "sekretną randkę", na którą wybrała obcisłą sukienkę. Fotoreporterom udało się uchwycić parę na zdjęciach!

Meghan i Harry na randce

Ostatnio książę Harry sam wybrał się w podróż do Zambii, a w tym czasie księżna Meghan regenerowała siły w Londynie. Po powrocie męża razem wybrali się na wspólne kolędowanie do kościoła św. Łukasza w Londynie. Śpiewanie świątecznych piosenek odbyło się tutaj w ramach pomocy fundacji The Henry van Straubenzee Memorial Fund, która nazwana została imieniem zmarłego bliskiego przyjaciela księcia Harry'ego. Harry i książę William objęli tę organizację swoim patronatem - wspiera ona szkolnictwo w Ugandzie. Na wspólne wyjście z Harrym księżna Meghan wybrała obcisłą sukienkę w ciemnym kolorze, która podkreśliła jej kształty. Na zdjęciach wykonanych przez fotoreporterów widać jej całkiem pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek. Choć wyjście miało być całkowicie prywatne, książętom Sussex nie udało się uniknąć wścibskich obiektywów fotografów.

EN_01352272_0003
Fotografia: Eastnews
EN_01352272_0001
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan doczekała się swojej figury woskowej. Jak wygląda? Zobaczcie, czy jest podobna do pierwowzoru!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów