Harry uratował Meghan przed wpadką. Wszystko zarejestrowały kamery

Paulina Ermel 18.06.2018
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Eastnews

Książę Harry i księżna Meghan pojawili się w sobotę na ślubie kuzynki księcia Celii McCorquodale. Piękna małżonka Harry'ego przyćmiła samą pannę młodą, ale też cudem uniknęła wpadki. Uchronił ją przed nią sam Harry, a wszystko nagrały kamery.

Od momentu bajkowego ślubu Harry'ego i Meghan oczy wszystkich są zwrócone w stronę młodego małżeństwa. Świeżo upieczona księżna przyciąga największe zainteresowanie. I tak też było podczas sobotniego ślubu w Lincolnshire, w którym Meghan i Harry wzięli udział. Księżna po raz kolejny zachwyciła kreacją. Tym razem postawiła na styl boho. Jednak nie obyło się bez małego potknięcia. 

Zobacz także: Pierwsza oficjalna podróż Meghan i Harry'ego! Kiedy i gdzie wyruszą?

Meghan i Harry na ślubie kuzynki

Księżna wysiadła z samochodu i oczom wszystkich ukazała się jej piękna maxi sukienka projektu domu mody Oscar de la Renta. Meghan wraz z księciem Harrym musieli pokonać drogę od samochodu do kościoła, schodząc z niewielkiego wzniesienia. Nie było na nim żadnego chodnika, więc para książęca szła po trawie. A to wcale nie takie proste dla kobiety, która ma na sobie długą sukienkę i wysokie szpilki.

W pewnym momencie księżna Meghan poślizgnęła się na trawie i z pomocą przyszedł jej Harry, które ją przytrzymał. Całe szczęście, że szli ze sobą za rękę. Wszystko uchwycili obecni na imprezie fotoreporterzy.

A co sądzicie o kreacji księżnej Meghan?

Zobacz także:  Zrobiła to dyskretnie i postawiła na swoim. Meghan złożyła hołd Dianie

Tak wygląda woskowa figura księżnej Meghan:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów