Meghan i Harry zakochani jak nigdy! Na imprezie w Londynie nie odrywali od siebie oczu i rąk

Paulina Ermel 06.03.2020
Meghan i Harry
Fotografia: SplashNews.com/East News

Para wróciła do Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w uroczystej gali Endeavour Fund Awards. Trzeba przyznać, że Meghan i Harry dawno nie wyglądali tak dobrze. Na ostatnich zdjęciach widać, że są zrelaksowani i przede wszystkim bardzo zakochani!

Meghan i Harry ogłosili niedawno informację o tym, że rezygnują z pełnienia obowiązków związanych z przynależnością do rodziny królewskiej. Para zamierza zacząć żyć na własną rękę i będzie dzielić życie między Amerykę Północną a Wielką Brytanię.

Fani rodziny królewskiej są niezadowoleni z takiego obrotu spraw, a do tej pory nie wiemy też, co na to wszystko królowa Elżbieta. Para książęca Sussexu przestanie pełnić swoje role pod koniec marca 2020 roku. I do tej pory wypełnia obowiązki.

Ostatnio małżeństwo przyleciało do Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w uroczystej gali Endeavour Fund Awards. I trzeba przyznać, że jeszcze nigdy oboje nie wyglądali tak dobrze.

Meghan i Harry na imprezie w Londynie

Księżna Meghan i książę Harry już pod koniec marca przestaną pełnić oficjalne funkcje i obowiązki w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Para przeprowadziła się na stałe do Kanady i chce rozpocząć życie na własny rachunek.

Teraz małżonkowie powrócili na chwilę do Wielkiej Brytanii, gdyż zostali zaproszeni na galę Endeavour Fund Awards. To ich pierwsze oficjalne wyjście od czasu podjęcia trudnej decyzji o "odejściu z rodziny królewskiej".

Ale trzeba przyznać, że wyprowadzka za ocean bardzo im służy. Małżonkowie przybyli na galę w doskonałych humorach, uśmiechy nie schodziły im z ust, a oni sami nie odrywali od siebie oczu i rąk.

Uwagę przyciągały nie tylko ich pełne miłości ukradkowe spojrzenia, ale też to, jak oboje wyglądali. Harry miał na sobie ciemnoniebieski dopasowany garnitur, a Meghan postawiła na dopasowaną turkusową sukienkę projektu Victorii Beckham. Kobieta miała też mocniejszy makijaż niż zwykle i wyglądała w nim olśniewająco.

Czy wyjazd z Wielkiej Brytanii im służy? Sami zobaczcie!

EN_01418354_0660
Fotografia: SplashNews.com/East News
meghhary
Fotografia: SplashNews.com/East News
harry i meghan
Fotografia: SplashNews.com/East News
EN_01418202_2618
Fotografia: SplashNews.com/East News

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów