Meghan i Harry planują drugi ślub! Wiemy, z jakich powodów

Zuzanna Morska 27.04.2020
Meghan Markle i książę Harry
Fotografia: Chris Jackson/Press Association/East News

Meghan Markle i książę Harry chcą wziąć drugi ślub. Miałby się odbyć na plaży, w gronie przyjaciół. Wiemy też, z jakich powodów chcą to zrobić!

Meghan i Harry wzięli prawdziwie królewski ślub 19 maja 2018 roku. W tym ważnym dla nich dniu skierowane były na nich oczy całego świata. Od tamtego wydarzenia mijają 2 lata, a w życiu zakochanych wiele się zmieniło. Przede wszystkim doczekali się przyjścia na świat synka Archiego i podjęli też ważną decyzję, że nie chcą już pełnić żadnych funkcji w rodzinie królewskiej.

Teraz para mieszka w Los Angeles i cieszy się w miarę normalnym życiem. W związku z tym wpadła też na pomysł... wzięcia drugiego ślubu! Jakie są powody ich decyzji i jak miałaby wyglądać ceremonia?

Meghan i Harry chcą wziąć drugi ślub

Harry i Meghan zamierzają odnowić przysięgę małżeńską w USA. Para od pewnego czasu mieszka właśnie w tym kraju - dokładnie w słonecznej Kalifornii. Dlaczego zakochani zamierzają zdecydować się na taki gest? Informator magazynu "Heat" twierdzi, że w ten sposób podkreślą nowy początek w swoim życiu.

Będzie to symbolizować zupełnie nowy początek. Oczywiście może to zdenerwować członków rodziny królewskiej, ale ten nowy początek jest ważny dla obojga - czytamy wypowiedź informatora w magazynie "Heat".

Uroczystość miałaby się odbyć na plaży, najlepiej boso i z najbliższymi przyjaciółmi. Małżonkowie chcą jednak później wyprawić także ogromne przyjęcie. Jednak "nowy początek" to niejedyny powód, dla którego chcą zorganizować drugi ślub.

Pobranie się na amerykańskiej ziemi pomoże Harry'emu uzyskać wizę, dając mu większe prawo do pozostania w kraju na dłuższy okres - czytamy w "Heat".

Myślicie, że rzeczywiście szykują się do odnowienia przysięgi małżeńskiej?

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie.

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów