Księżna Meghan aż dwukrotnie złamała królewski protokół podczas spotkania z Beyoncé!

Księżna Meghan w czarnej sukience i Beyonce w złotej sukience rozmawiają na brytyjskiej premierze filmu Disneya "Król Lew"
Fotografia: Pool / i-Images/i-images/East News

Meghan i Harry wzięli udział w brytyjskiej premierze filmu "Król Lew". Spotkali się na niej z Beyoncé i Jayem-Z. Podczas rozmowy aż dwa razy złamali protokół!

Księżna Meghan ostatnio wróciła na salony po porodzie i urlopie macierzyńskim. Wraz z księciem Harrym wzięła udział w brytyjskiej premierze nowej wersji filmu Disneya, "Król Lew". Podczas wydarzenia Meghan spotkała się z zaproszonymi gwiazdami, w tym z Beyoncé! Media obiegły zdjęcia i nagrania gwiazd podczas rozmowy. Okazuje się, że Meghan po raz kolejny złamała królewski protokół! I to aż dwukrotnie! Z resztą Beyoncé i Jay-Z również.

Zobacz także: Książę Harry uciekł od Meghan?! "Nie jest szczęśliwy"

Meghan i Beyoncé złamały królewski protokół 

Materiały z rozmowy księżnej Meghan i Beyoncé zachwyciły cały świat. Okazuje się jednak, że obie złamały w tym momencie królewski protokół.

Przy przywitaniu obie panie szły w swoim kierunku. Następnie złapały się za ręce i serdecznie pocałowały w policzek. Jest to karygodne w przypadku rodziny królewskiej. Książąt nie powinno się dotykać, o czym zapomniała artystka, jak i Meghan. Nie pamiętał o tym również książę Harry, który także w ten sposób przywitał się z Beyoncé. 

Wokalistka i Jay-Z zaliczyli także faux pas, ponieważ spóźnili się na przyjęcie. Tym samym dotarli na miejsce po książętach, co również nie jest mile widziane w takich okolicznościach.

Sądząc po nagraniach Meghan i Harry nie mieli nic przeciwko takiemu zachowaniu. Królowa Elżbieta mogłaby mieć jednak inne zdanie na ten temat.

Zobacz także: Pippa Middleton ma pretensje do Meghan! Księżna zraniła siostrę Kate

Znasz wszystkie zasady, którymi powinna się kierować rodzina królewska? Sprawdź, jak wiele wiesz na jej temat!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów