Meghan chce złamać królewską tradycję podczas porodu! "Nawet Harry uznał to za zaskakujące"

Książę Harry w garniturze i księżna Meghan w wieczorowej kreacji z widocznym brzuszkiem ciążowym
Fotografia: Cover Images/East News

Księżna Meghan bez wątpienia wprowadziła wiele świeżości do rodziny królewskiej. Po raz kolejny jednak sprzeciwia się tradycji. Tym razem chodzi o poród.

Księżna Meghan i książę Harry już wiosną 2019 roku zostaną szczęśliwymi rodzicami. Ciąża Meghan jest już bardzo widoczna! Teraz księżna zaskoczyła wszystkich swoją decyzją co do porodu. Ma on wyglądać zupełnie inaczej niż nakazuje tradycja królewska. Okazuje się, że nawet Harry jest zaskoczony decyzją swojej żony. Może się ona nie spodobać królowej Elżbiecie, która już wielokrotnie przymykała oko na nowe podejście swoich wnucząt do królewskiej tradycji. 

Jak będzie wyglądał poród Meghan?

Księżna Meghan bez wątpienia zyskała ogromną miłość swoich poddanych. Mimo tego, że dość często decyduje się na łamanie królewskiego protokołu, przez co może podpaść królowej. Teraz jednak zdecydowała się na naprawdę odważną decyzję, która jest trudna do zrozumienia nawet przez Harry'ego, do tej pory zgadzającego się ze wszystkim, co robi jego żona. Chodzi o poród. Meghan chce urodzić swoje dziecko w domu, choć do tej pory wszyscy członkowie rodziny królewskiej przychodzili na świat w szpitalu St. Mary's w Londynie.

Jest ogromną zwolenniczką porodów w domu, ale brytyjska rodzina królewska przyjmowana jest w szpitalu St. Mary's w Londynie. Zamiast tego chce mieć basen i relaksujące otoczenie. Nawet Harry uznał to za zaskakujące, ale Meg zapewnia, że musi mieć jak najbardziej naturalny poród - twierdzi informator "Life&Style". 

Do tej pory zasady dotyczącej porodu przestrzegały wszystkie księżne. Doskonale pamiętamy zdjęcia sprzed szpitala księżnej Diany oraz księżnej Kate. Czy w przypadku Meghan królowa zgodzi się znów nagiąć zasady?

Zobacz także: Księżna Kate pierwszy raz skomentowała ciążę Meghan!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ostrzegamy - pytania nie są łatwe! 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów