Meghan Markle została wyśmiana przez dziennikarkę. "Błagała, żeby tylko zaistnieć w tabloidach!"

Julita Buczek 28.10.2019
Meghan Markle
Fotografia: Instagram @sussexroyal

Jedna z brytyjskich redaktorek była bardzo rozbawiona reakcją Meghan Markle, która opowiadała o pogardzie dla showbiznesowego dziennikarstwa.

Meghan Markle udzieliła niedawno bardzo poruszającego wywiadu, w którym wyznała, że wcale nie zależało jej na zainteresowaniu mediów. Podczas rozmowy z dziennikarzem Meghan uroniła nawet kilka łez. Na opublikowanym w sieci nagraniu możemy posłuchać, jak księżna Sussexu opowiada, o tym, że brytyjskie tabloidy doprowadziły ją na kraniec wytrzymałości psychicznej oraz fizycznej.

Rozmowę przeprowadzoną z Meghan obejrzała jedna z dziennikarek showbiznesowych i zdobyła się na bardzo szczere wyznanie.

Dziennikarka wyśmiewa Meghan Markle

Katie Hind postanowiła opisać karierę Meghan Markle w jednym ze swoich felietonów. Okazuje się, że agent amerykańskiej celebrytki, Neil Ransome bardzo często pisał w sprawie spotkań z jego klientką do wszystkich showbiznesowych dziennikarzy.

Nie chciałam z początku się z nią spotykać. Neil zdecydował więc poprosić o pomoc naszą wspólną przyjaciółkę, aby spróbowała mnie urobić. Powiedziała, że może pójść ze mną, że możemy zrobić z tego imprezę, na której będziemy miały nieograniczony dostęp do prosecco. Ich desperacja, aby doprowadzić do spotkania z Meghan, była oczywista - wyznała Katie.

Po kameralnej imprezie z prosecco, Meghan wystąpiła na gali charytatywnej, na której pomagała wręczać prezenty. Okazało się, że na tym wydarzeniu była obecna również inna celebrytka. Lizzie Candy miała zostać przez nią zapytana, czy nie zna żadnych wolnych, sławnych mężczyzn.

Znasz jakichś sławnych facetów? Jestem singielką i naprawdę kocham Anglików - miała powiedzieć Meghan Markle w 2013 roku.

Myślicie, że Meghan naprawdę ma dość wzmianek w prasie na swój temat?

Zobacz także: Meghan Markle w oczach ekspertki od mowy ciała: "Jej fryzura to gest obronny"

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów