Meghan Markle w oczach ekspertki od mowy ciała: "Jej fryzura to gest obronny"

Łucja Siennicka 24.10.2019
Meghan Markle
Fotografia: David Fisher/Rex Features/East News

Meghan Markle jest stale obserwowana przez media i różnego rodzaju ekspertów od brytyjskiej rodziny królewskiej. Tym razem jedna ze znawczyń zinterpretowała mowę ciała księżnej.

Meghan Marke odkąd została żoną księcia Harry'ego, musi się mierzyć z ocenianiem. Jej zachowanie jest szeroko komentowane przez prasę, która wytyka jej kolejne błędy. Do tego Amerykanka nie cieszy się sympatią poddanych.

Ostatnio Meghan pokazała się publicznie i chociaż wyglądała zjawiskowo, to ekspertka od mowy ciała zapewnia, że księżna nie czuła się dobrze.

Meghan Marke w oczach ekspertki od mowy ciała

Meghan Markle i książę Harry udzielili ostatnio szczerego wywiadu w brytyjskiej telewizji, gdzie wylali swoje żale i opowiedzieli o rodzinnych konfliktach. Podobno nie zostało to dobrze odebrane przez członków rodziny królewskiej.

Pretensje mieli także obywatele Wielkiej Brytanii, którzy uznali, że książęca para nie powinna narzekać na swój los, a z pokorą wykonywać swoje obowiązki. Ostatnio Meghan pojawiła się na szczycie One Young World.

Księżna była bacznie obserwowana, a jedna z ekspertek od mowy ciała wypowiedziała się na temat jej zachowania. Amerykanka wyglądała na gali zachwycająco, jednak Judi James zarzuciła jej, że zakryła się włosami.

W rozmowie z "Daily Mail" powiedziała, że Meghan zakryła twarz włosami, żeby móc się ukryć. Do tego zauważyła, że księżna miała uniesioną jedną rękę, która miała jej dać poczucie bezpieczeństwa

Tak jak za czasów jej zaręczyn i ślubu. Dawało jej to poczucie bezpieczeństwa i pewności w życiu - podsumowała.

Myślicie, że to prawda? Czy ekspertkę poniosła wyobraźnia?

Zobacz także: Scenarzysta "Suits" pokazał zdjęcia z Meghan Markle! Tak księżna wyglądała w 2011 roku

Lubisz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów