Księżna Meghan znów zagra w "Suits"? Mamy komentarz produkcji!

Paulina Ermel 09.01.2019
Meghan Markle w serialu "Suits"
Fotografia: instagram.com/suits_usa

Zanim Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego, grała m.in. w serialu "Suits". I choć królewskie zasady mówią jasno, że nie powinna wracać do tego typu aktywności zawodowej, ostatnio dużo się mówi o jej powrocie do produkcji!

Wychodząc za księcia Harry'ego Meghan Markle musiała wywrócić swoje życie do góry nogami. Księżna nie tylko musiała nauczyć się wielu zasad i tradycji obowiązujących w rodzinie królewskiej, ale też musiała zrezygnować z aktorstwa. Do tej pory znana była m.in. z roli Rachel Zane - prawniczki z serialu "Suits". I ostatnio dużo mówi się o tym, że znów wcieli się w tę postać!

Okazuje się, że twórcy serialu "Suits" walczą o powrót Meghan do produkcji. I oferują jej naprawdę kuszącą propozycję, aby tylko zdecydowała się na chwilę opuścić brytyjski dwór. Czy będziemy mieli jeszcze szansę obejrzeć Meghan w roli seksownej prawniczki? Mamy komentarz produkcji!

Księżna Meghan wróci do "Suits"?

Ostatnio pojawiło się wiele informacji dotyczących tego, że produkcja zaproponowała Meghan kilka milionów dolarów za powrót do serialu "Suits". Osoba z NBC Universal potwierdziła początkowo, że takie negocjacje mają się odbyć, ale nie wiadomo kiedy.

Z kolei jedna z osób należących do bliskiego otoczenia księżnej od razu zdementowała te doniesienia.

Produkcja nie złożyła oferty na kilka milionów dolarów dla Meghan za powrót w formie cameo. Nie ma planów, aby księżna wróciła do serialu

Zobaczylibyście jeszcze Meghan na ekranie?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan uchodzi za ikonę stylu. Koniecznie obejrzyjcie jej 5 najlepszych stylizacji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów