Księżna Meghan odsłoniła ciążowy brzuszek! Obiektywy były skierowane tylko na nią

Paulina Ermel 20.11.2018
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Księżna Meghan nie próżnuje! Mimo ciąży wciąż pojawia się na salonach z księciem Harrym. A jej ciążowy brzuszek szybko się powiększa!

Księżna Meghan i książę Harry już niebawem zostaną rodzicami. Brytyjska para książęca dopiero co wróciła z podróży po Australii i Nowej Zelandii, a już znowu pojawia się na oficjalnych wyjściach i wystąpieniach. Oczy całego świata skierowane są na Meghan, która ostatnio pochwaliła się rosnącym ciążowym brzuszkiem. Jest coraz większy, a księżna już go nie ukrywa!

Księżna Meghan z ciążowym brzuszkiem

Meghan i Harry wzięli udział w Royal Variety Performance. Para niedawno ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka - cała wizyta w Australii, Tondze i Nowej Zelandii upłynęła pod znakiem rosnącego brzuszka księżnej Meghan. Żona księcia czule się po nim gładziła i zakładała kreacje, które by go podkreślały.

Teraz Meghan nie musi zakładać takich stylizacji - jej ciążowy brzuszek jest coraz bardziej widoczny, a ona sama promienieje. Podczas ostatniego wyjścia z Harrym miała na sobie gorsetową górę i elegancką czarną spódnicę. Odcięcie pod biustem sprawiło, że brzuszek księżnej bardzo rzucał się w oczy.

Dobrze wygląda w ciąży?

EN_01349440_3754
Fotografia: Eastnews
EN_01349440_3745

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan doczekała się już własnej figury woskowej! Czy produkcja przypomina oryginał? Sami zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów