Meghan Markle złożyła pozew w imieniu syna. Jej decyzja nie spodobała się królowej

Malwina Wasilewska 10.07.2020
Meghan Markle
Fotografia: SplashNews.com/East News

Meghan Markle i książę Harry chcą chronić wizerunek swojego syna. W tym celu wystosowali pozew przeciwko agencji fotograficznej.

Meghan Markle i książę Harry na początku 2020 roku wystąpili z brytyjskiej rodziny królewskiej i wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii. Od tego czasu starają się wieść normalne życie, jednak wszędobylscy paparazzi im to uniemożliwiają. Ostatnio para zdecydowała się wstąpić na drogę sądową z jedną z agencji fotograficznych.

Meghan Markle złożyła pozew w sądzie

Meghan Markle ma już dosyć życia na świeczniku i dlatego postanowiła walczyć z tymi, którzy naruszają prywatność jej i reszty najbliższej rodziny. Do mediów trafiła wiadomość, z której wynika, że żona księcia Harry'ego wystosowała pozew przeciwko brytyjskiej agencji fotograficznej, która zrujnowała jej wizerunek, a także jej najbliższych. Jak donosi magazyn "New Idea", to właśnie z jej powodu Meghan wraz z mężem wystąpiła z brytyjskiej rodziny królewskiej.

Królowa Elżbieta jest zbulwersowana zachowaniem Meghan. Jak twierdzi monarchini, członkowie rodziny królewskiej powinni mieć dobre relacje z mediami, a ten konflikt uważa za całkowicie niepotrzebny. Jej zdaniem w ten sposób Markle chce całkowicie odsunąć Harry'ego i Archiego od Pałacu.

Zobacz także: Joanna Krupa pokazała pokój córeczki. Co za luksusy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów