Meghan Markle przyłapana na spacerze! Dawno nie widzieliśmy jej tak szczęśliwej

Meghan Markle uśmiechnięta w brązowym golfie i beżowym płaszczu
Fotografia: Rex Features/East News

Meghan Markle przebywa obecnie w Kanadzie, gdzie opiekuje się synkiem Archiem. Ostatnio wybrała się z nim na spacer, na którym przyłapali ich paparazzi.

Meghan Markle tuż po ogłoszeniu, że wraz z Harrym rezygnują z oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej, wyjechała do Kanady, gdzie zajmuje się ich synkiem Archiem. Ostatnio postanowiła wybrać się na spacer, na którym została przyłapana przez paparazzich. Meghan spacerowała z Archiem w nosidełku oraz dwoma psami przyczepionymi do smyczy. Tuż za nią podążali ochroniarze. Dawno nie widzieliśmy tak szczęśliwej żony Harry'ego! Zobaczcie sami, jak promienieje.

Zobacz także: Książę Harry przerwał milczenie. To pierwsze tak emocjonalne oświadczenie!

Nowe zdjęcia Meghan Markle na spacerze z Archiem i psami

Meghan ewidentnie odżyła po wyjeździe z Wielkiej Brytanii. Widać to na jej najnowszych zdjęciach

Paparazzi przyłapali żonę Harry'ego na spacerze w Kanadzie. Meghan postanowiła wybrać się na przechadzkę z synkiem w nosidełku i dwoma psami na smyczy.

Z tej okazji postawiła na bardzo sportową stylizację, na którą nie mogłaby pozwolić sobie jako księżna Sussex. Ma na sobie jeansy, grubą bluzę i luźną czapkę, którą założyła na pięknie uplecionego warkocza. 

Widać, że o wiele lepiej czuje się w Kanadzie, gdzie może cieszyć się prywatnością, choć nadal podążają za nią ochroniarze i paparazzi. Zobaczcie sami najnowsze zdjęcia Meghan Markle

Zobacz także: Księżna Meghan w seksownej kreacji z pierwszym chłopakiem! Tak wyglądała, jak miała 16 lat 

Uniezależnienie się Meghan i Harry'ego wywołało niemały skandal! Nie pierwszy z resztą w historii rodziny królewskiej. Sprawdźcie w naszym quizie, jak dobrze znacie brytyjską monarchię.

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów