Meghan Markle udzieliła nowego wywiadu! Na taką stylizację wcześniej nie mogłaby sobie pozwolić

Meghan Markle uśmiechnięta schodzi po schodach w czarnym płaszczu i butach na obcasie
Fotografia: Beretta/Sims/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Meghan Markle wzięła udział w szczycie kobiet zorganizowanym przez "Fortune". Zdecydowała się na stylizację, na którą nie mogłaby sobie pozwolić jako księżna.

Meghan Markle i książę Harry po przeprowadzce to Stanów Zjednoczonych są rzadziej obecni w mediach. Nie oznacza to jednak, że na dobre zniknęli ze świecznika. Wręcz przeciwnie! Ostatnio coraz częściej udzielają wywiadów, zarówno razem, jak i osobno. Meghan znana jest z tego, że aktywnie działa na rzecz praw kobiet. Ostatnio wzięła udział w szczycie kobiet organizowanym online przez magazyn "Fortune". Opowiedziała, jaką rolę pełnią media społecznościowe w dzisiejszych czasach. Wszyscy jednak zwrócili uwagę na jej strój!

Zobacz także: Meghan złamała protokół dyplomatyczny?! Teraz się tłumaczy

Meghan Markle udzieliła nowego wywiadu i zaskoczyła stylizacją!

Co prawda na nagraniu możemy zobaczyć jedynie górną część stroju księżnej, ale już ona wystarczy, żebyśmy widzieli, jakie zmiany zaszły w jej szafie.

Top na ramiączkach i z głębokim dekoltem to część garderoby, na którą Meghan zdecydowanie nie mogłaby sobie pozwolić jako księżna. Widać, że teraz w końcu odżyła i może sama decydować o swoich stylizacjach. 

Okazuje się, że nie tylko o tym, jak wyglądała, decydował sztab specjalistów. Meghan przyznała w rozmowie z "Fortune", kto prowadził oficjalne konto na Instagramie Sussex Royal.

Mieliśmy z Harrym wspólne konto na Instagramie, za pośrednictwem naszego biura w Wielkiej Brytanii. Ale tym nie zarządzaliśmy, to był cały zespół. Dokonałam osobistego wyboru, aby nie mieć żadnego konta, więc nie wiem, co tam jest i pod wieloma względami jest to dla mnie pomocne - zdradziła żona Harry'ego. 

Było to oczywiście nawiązanie do tematu rozmowy. Meghan opowiedziała, jakie ryzyko w dzisiejszych czasach niosą jej zdaniem media społecznościowe. 

Media społecznościowe działają na ludzi jak narkotyki. Jest tam coś algorytmicznego, co tworzy tę obsesję, która moim zdaniem jest bardzo niezdrowa. Obawiam się o ludzi, którzy mają na ich temat obsesję - powiedziała.

Podzielacie jej zdanie?

Zobacz także: Twórca "The Crown" o konflikcie Williama i Harry'ego. Zdradza jego przyczyny

Meghan i Harry mają wielu przyjaciół w Stanach Zjednoczonych, na których zawsze mogą liczyć. Oczywiście tych popularnych.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów