Meghan Markle ofiarą kolejnego skandalu. Chodzi o jej płaszcz. Pracownicy ujawniają fakty

Łucja Siennicka 21.11.2019
Meghan Markle
Fotografia: Instagram/@sussexroyal

Meghan Markle padła ofiarą kolejnego skandalu. Księżna pokazała się w luksusowym płaszczu, który powstał w fatalnych warunkach. Pracownicy szwalni ujawnili szokujące fakty.

Meghan Markle nie ma łatwo. Księżna nie jest lubiana przez Brytyjczyków, dlatego często pojawiają się obrzydliwe plotki na jej temat. Tym razem skandal wybuchł przez płaszcz projektu Stelli McCartney, w którym księżna pokazała się podczas obchodów Dnia Pamięci. Okazuje się, że powstał on w fatalnych warunkach, o czym poinformowali pracownicy fabryki. 

Meghan Markle krytykowana. Poszło o płaszcz projektu Stelli McCartney

Meghan Markle pokazała się na obchodach Dnia Pamięci w płaszczu projektu Stelli McCartney. Wyglądała stylowo i przepięknie, jednak okazuje się, że znane nazwisko wcale nie oznacza wysokiej jakości.

Okazuje się, że luksusowy produkt został wykonany w fabryce na Węgrzech, gdzie pracownicy zarabiają grosze i ledwo wiążą koniec z końcem

Tak wielu ludzi mówi o tym płaszczu noszonym przez księżniczkę, ale nie mają pojęcia, ile zapłaciliśmy za to, i jak żyjemy, co jest rozpaczliwie smutne - apelują.

Pracownicy mówią, że pracują w okropnych warunkach, mają wyczerpujące zmiany, do tego mieszkają w domach bez ogrzewania i nie stać ich na jedzenie.

Warto wspomnieć, że płaszcz od Stelli McCartney kosztuje około 7800 złotych. Jak donosi MailOnline podobno pracownicy za 44 godziny pracy otrzymują niecałe trzy funty, czyli około 15 złotych.

Głos zabrali przedstawiciele fabryki, którzy uważają, że pracownicy otrzymują wynagrodzenie zgodne z węgierskim prawem.

Wypowiedziała się również rzeczniczka prasowa księżnej Markle, ale winę zrzuciła na Stellę McCartney. 

Myślicie, że Meghan nie zdawała sobie sprawy z całej sytuacji?

Zobacz także: Księżna Meghan wszystko zawdzięcza ojcu? Brat znów wbija jej szpilę: "To on pomógł jej stać się wyjątkową kobietą"

Lubisz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź, co o nich wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów