Meghan Markle obraziła księżną Kate! Komentarz Harry'ego tylko pogorszył sytuację

Meghan Markle obraziła księżną Kate.
Fotografia: Paul Marriott/Imago Stock and People/East News

Meghan Markle znów obraziła księżną Kate?! Choć mogłoby się wydawać, że kryzys na brytyjskim dworze został już zażegnany, media donoszą o kolejnym konflikcie. Komentarz księcia Harry'ego tylko pogorszył całą sytuację.

Brytyjskie media donoszą o kolejnym konflikcie między Meghan Markle a Kate Middleton. Księżna Sussex miała ponoć wypowiedzieć bardzo ostre słowa, które ugodziły żonę Williama.

Meghan Markle ostro o sesji okładkowej "Vogue"

Meghan jest odpowiedzialna za wrześniowe wydanie magazynu "Vogue", w tym także za wybór okładki, na której umieściła zdjęcia piętnastu inspirujących kobiet. Choć wielu fanów brytyjskiej rodziny królewskiej sugerowało, żeby na okładce pojawiła się sama Meghan, ta stanowczo odmówiła. Jak donoszą brytyjskie portale, stwierdziła, że byłoby to "samochwalcze i zarozumiałe". Te słowa mogły zranić Kate, która pojawiła się na jednej z okładek magazynu. Podobnie wiele lat temu zrobiła również księżna Diana.

To jednak nie jedyny komentarz, który w ostatnim czasie ugodził księżną Kate. Negatywnie brzmiącą wypowiedź wyartykułował również książę Harry. Stwierdził, że z uwagi na dobro planety nie będą mieli z Meghan więcej, niż dwoje dzieci. Książęca para chce chronić Ziemię przed przeludnieniem. Niektórzy odbierają ten komentarz jako swoisty przytyk w stronę Kate i Williama, którzy mają już trójkę dzieci. Jak donoszą informatorzy tabloidów, zdaniem Kate ta wypowiedź Harry'ego była nie na miejscu.

Księżne przez te drobne niesnaski podobno nie rozmawiają ze sobą i unikają własnego towarzystwa. Myślicie, że w końcu uda im się dojść do zgody?

Zobacz także: Meghan Markle na niepublikowanych wcześniej zdjęciach. Internauci są zachwyceni

Sprawdź, ile wiesz o Meghan Markle! Niektóre pytania są naprawdę podchwytliwe.

Meghan Markle
Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Meghan Markle? Niektórzy fani księżnej zdobywają komplet punktów!

Meghan Markle

1. Jak nazywają się rodzice Meghan Markle?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów