To dlatego Meghan Markle nie zostanie matką chrzestną księcia Louisa?

Marta Wilczkowska 24.06.2018
Meghan Markle
Fotografia: Eastnews

I wcale nie chodzi o konflikt z księżną Kate!

To, że Meghan Markle nie zostanie chrzestną najmłodszego dziecka Kate i Williama, to bardzo prawdopodobny scenariusz. I wbrew pozorom nie ma tu nic do rzeczy rzekomy konflikt między Kate i Meghan. Książęca para ma ważny powód takiej decyzji.

Meghan Markle nie zostanie matką chrzestną księcia Louisa

Na Wyspach trwają spekulacje, komu przypadnie zaszczyt zostania rodzicami chrzestnymi księcia Louisa. Często wymienianymi kandydatami na te "stanowiska" są Meghan i Harry, jednak taki scenariusz wydaje się mało prawdopodobny. Zarówno w przypadku księcia Georga, jak i księżniczki Charlotte Kate i William wybierali na ich rodziców chrzestnych swoich przyjaciół i najbliższych współpracowników. Przypuszcza się, że chcieli w ten sposób ich uhonorować, a takiego dodatkowego wyróżnienia zarówno Harry, jak i Meghan, już nie potrzebują. 

Zobacz także: Księżna Meghan pierwszy raz na Royal Ascot. I już złamała zasady

Kto zostanie rodzicami chrzestnymi małego księcia?

Podobnego zdania są brytyjscy bukmacherzy, którzy w swoich rankingach dają Meghan wyjątkowo małe szanse. Według Ladbrokers, największe szanse mają Miguel Mead (prywatny sekretarz księcia) i Tiggy Pettifer (była niania i asystentka braci). W bukmacherskim zestawieniu kandydatek na matkę chrzestną najmłodszego syna książęcej pary znalezły się również Laura Lopes (córka Camilli z poprzedniego małżeństwa i Rebecca Priestley (była sekretarz Kate).

Chrzest małego księcia odbędzie się 9 lipca i wtedy też dowiemy się, czy specjaliści od zakładów mieli rację. Będziecie czekać na tę wiadomość?

Zobacz także: Wiemy, jak książę Karol mówi do Meghan. To przezwisko jest... dziwne.

Autor: Hanna Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów