Meghan Markle ma sobowtórkę. Są prawie identyczne!

Hanna Skowron 30.01.2019
Meghan Markle
Fotografia: AFP/EAST NEWS

Internauci okrzyknęli ją bliźniaczką księżnej. 

Brytyjczycy pokochali księżną Meghan za jej wyjątkową osobowość i nietuzinkową urodę. Okazuje się jednak, że żona księcia Harry'ego nie ma tak oryginalnej aparycji, jakby się wydawało. Internet znalazł jej sobowtórkę! To modelka plus size pochodząca z USA!

Internauci znaleźli sobowtórkę Meghan Markle

Erica Lauren mieszka w Los Angeles i na co dzień związana jest z agencją TNG Models z Las Vegas. Współpracowała z wieloma markami, m.in. Ashley Stewart, Simply Be, Windsor i Fashion Nova. Modeling nie jest jej jedynym zajęciem. Lauren zajmuje się też problematyką nierówności społecznych oraz wspiera inicjatywy działające na rzecz wyeliminowania uprzedzeń w miejscu pracy.

Choć Amerykanka w branży modowej działa już od dawna, ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą podobieństwa do Meghan Markle. Internauci twierdzą, że mieszkanka Los Angeles łudząco przypomina księżną Sussex. Choć ich figury są różne, wiele cech ich łączy. Obie mają ciemną, oliwkową karnację, wyraźne brwi, a także zbliżony kształt ust.

Czy Lauren jest zaginioną bliźniaczką Meghan? Modelka plus size do tych porównań podchodzi z dystansem, jednak przyznaje, że schlebiają jej. Zastrzega jednak, że nigdy nie próbowała się upodobnić do księżnej.

Nie zaprzeczam, że są między nami pewne podobieństwa. Jestem "w połowie czarna i w połowie biała" jak ona. Nawet, jak widziałam w wiadomościach zdjęcie Meghan z czasów, gdy była młoda, stwierdziłam, że wygląda tak samo jak ja – oceniła w rozmowie z magazynem "Insider".

Czy Lauren rzeczywiście jest podobna do Meghan? Zdanie można wyrobić sobie samemu, zaglądając na jej profil na Instagramie. W tym medium obserwuje ją już 237 tys. osób.

Zobacz także: Umięśniona sobowtórka Jennifer Lopez podbija internet

Sobowtóry są wśród nas. Zobacz mężczyznę łudząco podobnego do Channinga Tatuma!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów