Meghan Markle w scenie seksu oralnego w samochodzie. To najmocniejsza scena w jej karierze!

Katarzyna Leszczyńska 22.06.2018
Księżna Meghan
Fotografia: East News

Meghan Markle ma za sobą karierę aktorską. W związku z tym zanim została księżną prowadziła o wiele swobodniejszy styl życia i nie stroniła od kontrowersji.

Gdy książę Harry ogłosił, że ożeni się z Meghan Markle, wszyscy byli w szoku, zważywszy na to, że obecna księżna Sussex do tej pory robiła karierę aktorską w Stanach Zjednoczonych, nie wspominając już o tym, że jest rozwódką. Meghan znana jest przede wszystkim z jednej z głównych ról w serialu "Suits". Ma jednak na swoim koncie też nieco bardziej epizodyczne role, w tym te bardzo kontrowersyjne.

Zobacz także: Harry uratował Meghan przed wpadką. Wszystko zarejestrowały kamery

Okazuje się, że Meghan Markle wystąpiła w jednej ze scen serialu "90210". To spin-off popularnego serialu z lat 90. "Beverly Hills 90210". W nowej wersji nie zabrakło kontrowersji. Jedną z nich była scena, gdy ukochany głównej bohaterki, Ethan (Dustin Milligan), uprawia seks oralny z inną dziewczyną. Tajemniczą brunetką była właśnie Meghan Markle. Zobaczcie sami!

Księżna Meghan i jej kontrowersyjna przeszłość

To nie pierwsza sytuacja z przeszłości księżnej Meghan, która została jej w ostatnim czasie wypomniana przez media. Niedawno w sieci krążyły zdjęcia z sesji fotograficznej, w której pozowała dla amerykańskiego wydania magazynu "Men's Health". Tam ponętnie przygotowywała burgera. Teraz wyciekła scena z "90210". Co będzie następne? Jesteśmy ciekawi, jakie zdanie na ten temat mają królowa Elżbieta i… sam Harry.

Zobacz także: Pierwsze wyjście Meghan bez męża. Zaliczyła dwie wpadki przy królowej

Zobaczcie w galerii, jakie filmy i seriale o tematyce królewskiej warto obejrzeć:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów