Meghan Markle jest w drugiej ciąży? Ostatnia wypowiedź księcia Harry'ego dała do myślenia!

Łucja Siennicka 13.11.2019
Meghan Markle
Fotografia: Rex Features/East News

Meghan Markle jest w drugiej ciąży? Brytyjskie media coraz dociekliwej przyglądają się tej sprawie. Ostatnio atmosferę podgrzała wymowna wypowiedź księcia Harry'ego.

Meghan Markle i książę Harry są jedną z najpopularniejszych par w Wielkiej Brytanii, a ich losem interesuje się niemal cały świat. Od jakiegoś czasu pojawiają się pogłoski, że małżeństwo planuje powiększenie rodziny. Plotki nasiliły się po ostatniej wypowiedzi księcia Harry'ego. Czy już niedługo na świecie pojawi się kolejne "royal baby"?

Meghan Markle i książę Harry zostaną rodzicami

Meghan Markle i książę Harry planują powiększyć rodzinę? Tak uważają Brytyjczycy. Plotki pojawiają się od wielu miesięcy, a teraz nasiliły się po wypowiedzi księcia. 

Książę Harry miał rozmawiać z niejaką Susie Stingellow. Poznał ją na spotkaniu z żołnierzami. Kobieta przyszła na nie z dwójką dzieci. Jak donosi "Daily Mail" zamienili ze sobą kilka zdań.

Książę Harry bardzo dopytywał, jak to jest mieć dwoje dzieci. Gorąco go zachęcałyśmy do powiększenia rodziny - powiedziała podekscytowana kobieta.

Książę nigdy nie ukrywał, że chciałby mieć dużą rodzinę. Mały Archie skończył już 6 miesięcy. Myślicie, że niedługo doczeka się rodzeństwa?

Zobacz także: Meghan Markle została wyśmiana przez dziennikarkę. "Błagała, żeby tylko zaistnieć w tabloidach!"

Lubisz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów