Meghan Markle jako nastolatka. Znajoma księżnej opublikowała jej stare zdjęcie!

Hanna Skowron 04.02.2019
Meghan Markle
Fotografia: Wiese/FaceToFace/REPORTER

Żona księcia Harry'ego pojawiła się na archiwalnej fotografii jej koleżanki. 

Odkąd Meghan Markle związała się z księciem Harrym, musi przestrzegać zasad obowiązujących rodzinę królewską. Koniecznością okazała się dla niej również rezygnacja z publikowania zdjęć w mediach społecznościowych. Raz na jakiś czas w sieci "wyciekają" jednak archiwalne zdjęcia księżnej. Tak stało się i tym razem.

Jedynym profilem, który może zamieszczać oficjalne fotografie Meghan, jest Pałac Kensington. Na Instagramie nie brakuje jednak starych zdjęć księżnej Sussex, choćby z czasów, kiedy grała w popularnym serialu "W garniturach" ("Suits"). Aktorka i piosenkarka Katharine McPhee pokazała ich wspólną fotografię z jeszcze wcześniejszego okresu.

Okazuje się, że panie były koleżankami i jako nastolatki razem występowały na scenie. Na zdjęciu stoją osok siebie i uśmiechają się do obiektywu.

Ja i i Meghan występowałyśmy jako dzieci w musicalach. Ona wyrosła na księżną Sussex, a ja zostałam gwiazdą West End. Takie samo życie mamy - żartowała na Instagramie.

McPhee to piosenkarka i aktorka znana z takich produkcji jak „Smash” czy „Skorpion”. Razem z Meghan mieszkały w latach 90. w Los Angeles. Debiutowały w podobnym czasie. Katharine rozgłos zdobyła dzięki udziałowi w programie "American Idol" w 2006 roku. Z kolei Meghan dała się zauważyć w 2002 roku za sprawą roli w serialu „Szpital miejski”. Światową sławę przyniósł jej jednak dopiero serial "W garniturach" w 2011 roku.

Drogi obu pań się rozeszły, ale być może już niedługo znów się spotkają. Jak donosi plejada.pl, Katharine McPhee przygotowuje się właśnie do ślubu. Jej wybrankiem jest słynny producent muzyczny 69-letni David Foster. Myślicie, że zaprosiła księżną Sussex na wesele?

Zobacz także: Meghan Markle ma sobowtórkę. Są prawie identyczne!

Ach, co to był za ślub! Przeżyjmy to jeszcze raz!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów