Meghan i Harry żegnają się z poddanymi. To ich ostatni post w roli książąt

Meghan Markle w czerwonej sukience i książę Harry w mundurze
Fotografia: Rex Features/East News

Do tego momentu w końcu musiało dojść. Meghan i Harry zamieścili ostatni wpis na swoim koncie na Instagramie. Tym samym żegnają się z poddanymi.

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. I choć ostatnio pojawili się na kilku uroczystościach w Londynie, ciesząc tym swoich fanów, teraz przyszedł czas ostatecznego pożegnania z poddanymi. Meghan i Harry nie będą już mogli bowiem używać swoich tytułów i jednocześnie prowadzić konta na Instagramie "sussexroyal". Zamieścili ostatni wpis i... zapowiedzieli swój powrót.

Zobacz także: Harry chciał wrócić do Londynu na wieść o chorobie ojca! Książę Karol nie wyraził na to zgody

Meghan Markle i książę Harry zamieścili ostatni wpis na Instagramie

Meghan i Harry zdecydowali się zamieścić ostatni wpis na swoim koncie na Instagramie w dość trudnym dla całego świata czasie.

W związku z tym para książęca nie mogła nie odnieść się do koronawirusa, apelując tym samym o zjednoczenie wszystkich.

Jak wszyscy możemy odczuć, świat w tej chwili wydaje się wyjątkowo delikatny. Jesteśmy jednak przekonani, że każda istota ludzka ma potencjał i szansę na dokonanie zmiany - jak teraz na całym świecie, w naszych rodzinach, naszych społecznościach i na pierwszej linii frontu - razem możemy podnieść się nawzajem, aby uświadomić sobie pełność tej obietnicy - rozpoczęli swój wpis. 

Meghan i Harry zapowiedzieli, że mają zamiar dalej wspierać swoich poddanych i ich prace, które zaczęli do tej pory, będą kontynuowane.

To, co jest w tej chwili najważniejsze, to zdrowie i dobre samopoczucie każdego na całym świecie oraz znalezienie rozwiązań wielu problemów, które pojawiły się w wyniku pandemii. Ponieważ wszyscy odgrywamy pewne role podczas tej globalnej zmiany i towarzyszącej jej zmianie nawyków, w tym nowym rozdziale skoncentrujemy się na zrozumieniu, w jaki sposób możemy lepiej przyczynić się światu. Chociaż możecie nas tutaj nie widzieć, nasze prace są kontynuowane - napisali.

Postanowili także podziękować wszystkim fanom i poddanym, od których otrzymywali słowa wsparcia w trudnych dla nich chwilach. Złożyli wyrazy podziękowania także za inspirowanie ich do czynienia dobra na całym świecie.

Z niecierpliwością czekamy na ponowne nawiązanie z wami kontaktu. Byliście świetni! Do tego czasu zadbajcie o siebie samych i siebie nawzajem. Harry i Meghan - podpisali.

Jesteśmy bardzo ciekawi, kiedy i w jaki sposób Harry i Meghan wrócą do nas. Mamy nadzieję, że z nową energią.

Zobacz także: Konflikt Meghan i królowej zaczął się od tiary? "Nie może mieć tego, co chce. Będzie mieć to, co ja jej dam"

Lubisz Meghan i Harry'ego? A może wolisz innych członków rodziny królewskiej? Sprawdź, którego z nich przypominasz najbardziej!

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów