Meghan Markle i książę Harry zabrali Archiego do pubu. Do sieci trafiły zdjęcia!

Meghan Markle i książę Harry w pubie.
Fotografia: Rex Features/East News

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na nietypowe wyjście. Wybrali się do jednego z brytyjskich pubów razem z kilkumiesięcznym dzieckiem.

Meghan Markle i książę Harry wyszli do jednego z popularnych brytyjskich pubów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie zabrali razem z sobą kilkumiesięcznego dziecka. Zdjęcia z nietypowego wypadu zostały zrobione, gdy Archie Harrison miał niespełna cztery miesiące. Dopiero teraz ujrzały jednak światło dzienne.

Meghan Markle i książę Harry z synem w pubie

Pierwsze wyjście na miasto z dzieckiem było w przypadku Meghan i Harry'ego dość nietypowe. Para zdecydowała się zabrać maluszka do brytyjskiego pubu. Lokale tego typu są szczególnie popularne w Wielkiej Brytanii. Mieszkańcy kraju śmieją się, że Archie przeszedł w ten sposób prawdziwy chrzest bojowy.

Królewskie małżeństwo udało się do pubu The Rose & Crown, który znajduje się nieopodal ich posiadłości Frogmore Cottage. Tam zostali zauważeni przez fotoreporterów. Zdjęcia z nietypowego wyjścia opublikował portal TMZ. Jak donoszą media, Harry i Meghan spędzili w lokalu tylko dwie godziny. Mama uważnie zajmowała się maluchem i piła tylko wodę, jednak książę Harry zdecydował się na wypicie kilku piw.

Według podań TMZ, rodzina zachowywała się bardzo przeciętnie - niczym się nie wyróżniali na tle innych gości.

Zobacz także: Księżna Diana była chora psychicznie? Jej terapeuta ujawnia szokujące fakty!

Ile wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? Sprawdź swoją wiedzę!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów