Meghan Markle i książę Harry spędzą święta w USA? "Zranili uczucia królowej"

Malwina Wasilewska 14.11.2019
Meghan Markle i książę Harry
Fotografia: Instagram.com/meghanmarkle_official

Takiego posunięcia nikt się nie spodziewał...

Zwykle brytyjska rodzina królewska spędzała święta Bożego Narodzenia w posiadłości królowej Elżbiety II Sandringham w Norfolk. Okazuje się jednak, że w tym roku Meghan Markle i książę Harry prawdopodobnie zerwą z tą tradycją i wyjadą z kraju. Co na to królowa Elżbieta?

Świąteczne plany Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry ostatnio coraz częściej wyjeżdżają do USA. Jeszcze niedawno mówiło się, że książęca para planuje wyjechać za ocean na Święto Dziękczynienia, a teraz myślą już o wyjeździe do Stanów na święta Bożego Narodzenia. Jak informuje "The Sun", oboje potrzebują samotności, aby odpocząć i zaplanować listę obowiązków na przyszły rok".

Potrzebują trochę czasu, żeby naładować akumulatory i przemyśleć plany na przyszły rok - powiedział informator tabloidu "The Sun".

Jak można było się domyślać, nie wszyscy są zachwyceni ich pomysłem:

Święta Bożego Narodzenia w Sandringham mogą być dosyć stresujące, może dlatego nie chcą jechać tam z Archiem, kiedy jest jeszcze tak mały (...) Myślę, że to smutne, że Meghan i Harry nie chcą brać udziału w rodzinnym spotkaniu, zwłaszcza gdy królowa i książę Edynburga są w podeszłym wieku. Królowa może być trochę zraniona, ale jest zbyt łaskawa, aby to pokazać lub powiedzieć - wyznała królewska biografka Ingrid Seward w rozmowie z tabloidem.

Ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta. Jak myślicie, królowa im wybaczy?

Lubisz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów